Bioxsine to linia specjalistycznych dermoksmetyków stworzonych z myślą o problemie wypadania włosów. Receptura produktów bazująca na Biocomplex B11 – unikalnej mieszance ziół stworzonej w laboratoriach Biota – leży u podstaw ich sukcesu. Ponad 10 lat obecności w 35 krajach świata ugruntowało pozycję marki obecnej od prawie pięciu lat także w Polsce. Rok 2017 przyniósł znaczące zmiany w globalnej polityce firmy, która postanowiła zlikwidować swoje lokalne oddziały i podpisać umowy z lokalnymi dystrybutorami.
„Marka Bioxsine od wielu lat cieszy się doskonalą renomą na rynku globalnym. Również w Polsce jej dermokosmetyki spotykają się z uznaniem klientów zadowolonych z rezultatów kuracji przy ich zastosowaniu. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przejąć ich dystrybucję na wyłączność. Uważamy, że doskonale uzupełniają nasze portfolio produktów specjalistycznych, które podobnie jak Bioxsine budujemy już od ponad dekady. Podpisanie kontraktu odbyło się za pośrednictwem NoblePharma UG – naszej niemieckiej filii, która podjęła rozmowy z głównym przedstawicielstwem firmy Biota ulokowanym w Niemczech” komentuje właściciel firmy NoblePharma, Gerard Krawczyk.
Noble Pharma Sp. z o.o. to producent żywności dla sportowców, suplementów diety oraz środków specjalnego przeznaczenia medycznego. Jest to polska firma rodzinna, założona w 2006 r., która swoją działalność na rynku rozpoczęła jako Centrum Suplementów i Odżywek. W kolejnych latach nawiązała współpracę  z zagranicznymi firmami farmaceutycznymi by w 2009 r. wprowadzić na polski rynek niemiecką markę Orthomol Gmbh na zasadach wyłączności. W tym samym roku firma otworzyła w Polsce oddział niemieckiego producenta farmaceutycznego, firmy Noblepharma UG. Rok 2010 r. przyniósł  współpracę z firmą farmaceutyczną Biomedica Foscama. Znaczącym okresem dla rozwoju przedsiębiorstwa był rok 2013, który zapisał się w jej historii wprowadzeniem na rynek marki własnej – Muscle Clinic. W roku 2017 r. firma została wyłącznym dystrybutorem firmy Biota Laboratories Polska Sp. z o.o, i jej marki Bioxsine.
Pośród produktów oferowanych przez Noblepharma można znaleźć marki: Noblepharma, Orthomol, Muscle Clinic, Biomedica Foscama, AllStars, PowerBar, Deep Blue Health, Dr. Wolz oraz Bioxsine.