linii znajdziemy propozycje zarówno na co dzień, jak i na wielkie wieczorne wyjścia. Marka inspiruje się garderobą nowoczesnej, stylowej kobiety i wzbogaca ją o dopracowane detale. W efekcie powstała wyjątkowa kolekcja na każdą okazję.

 

Kolekcja NISSY na ten sezon jest pełna czystej bieli, jedwabnych pasteli, denimu i pełnych energii printów inspirowanych dżunglą. W ofercie marki znajdziemy propozycje zarówno codziennych ubrań, jak i ponadczasowych sukni na wielkie gale. Wszystkie są wyjątkowe i niezwykle kobiece, a cała linia jest jedną z najbardziej uniwersalnych w portfolio marki.

 

Projektanci marki zadbali o wszechobecne zwiewne wieczorowe sukienki w kobiecych formach oraz klasyczne topy i spódniczki. Nowością w tym sezonie będą luźne spodnie i kombinezony, idealne na popołudniowe nadmorskie spacery i ciepłe wieczory spędzone na świeżym powietrzu.

 

Paleta barw najnowszej kolekcji marki NISSA jest niezwykle różnorodna. Całość opiera się jednak na jasnych kolorach i pastelowych odcieniach różu i błękitu.

 

Ten sezon przeznaczony jest dla silnych kobiet, które nie ukrywają swojej delikatnej natury i uwielbiają połączenie elegancji z komfortem. Kobieta NISSA w sezonie wiosna-lato 2018 jest połączeniem wyrafinowania i casualowego stylu, a jej charakter przejawia się w zabawie modą!