Miej bakterie pod kontrolą

Wydarzenia takie jak koncerty są bardzo dużymi skupiskami ludzi, a dostanie się do toalety nie jest najłatwiejszą rzeczą. Ograniczony dostęp do wody i mydła jest odczuwalny., szczególnie w miejscu, w którym musimy dotykać wielu barierek Warto zaopatrzyć się w żel antybakteryjny, którego będziemy mogli użyć wiele razy podczas tego wieczoru, a najlepiej mieć przy sobie także nawilżane chusteczki. Nigdy nie wiadomo co się stanie, a lepiej być przygotowanym i móc sobie poradzić z zabrudzeniem szybko i być pewnym, że nie przeniesiemy na dłoniach czegoś, co mogłoby nam zaszkodzić.

Coś na ząb

Wyjście na koncert zajmuje wiele czasu, szczególnie jeśli chce się zająć miejsca przy samej scenie. Sam proces dostania się na swoje miejsca i przejście wszelkich procedur bezpieczeństwa może trwać około 2 godzin. Należy o tym pamiętać i nie tylko zjeść coś wcześniej, ale i zabrać do torebki przekąskę, która poratuje nas w momencie odczucia dużego głodu.

Bezpieczeństwo i wygoda

Pamiętaj o tym, żeby zabrać ze sobą małą torebkę i same najpotrzebniejsze rzeczy. Radosna atmosfera koncertu, rozmowy ze znajomymi i dobry humor często obniżają naszą czujność i jesteśmy bardziej podatni na kradzieże, w szczególności przed wejściem na teren koncertu. Zdecyduj się na torebkę, którą można zamknąć, nie przewieszaj jej za sobą i ogranicz ilość kart oraz dokumentów ze sobą zabranych. Zdecydowanie lepiej będzie im w domu lub hotelowym sejfie, a i ty będziesz spokojniej mogła oddać się zabawie.

Nocleg

Szukając noclegu zdecyduj się na miejsce, które będzie dobrze skomunikowane z miejscem wydarzenia oraz jego lokalizacja pozwoli ci na zwiedzenie ikonicznych miejsc miasta. Decydując się na hotel ibis Kraków Stare Miasto będziesz kilka minut spacerem od Dworca Głównego i 10 minut od Rynku Głównego, natomiast ibis Kraków Centrum położony jest obok Wawelu, a na koncert można dojechać bezpośrednim tramwajem linii numer 1. To doskonałe lokalizacje na krótki wypad do dawnej stolicy Polski, a oferta obiadowa także będzie idealna na wypad ze znajomymi. Może podzielicie się specjalnym mega burgerem?

Koszulka fana

To propozycja dla największych fanów, ale czy to nie jeden z najlepszych sposobów na pokazanie swojej miłości do gwiazdy muzyki pop?