Nieleczona cieśń nie tylko uniemożliwi z czasem codzienne czynności ale dodatkowo może doprowadzić do ryzyka upuszczenia dziecka oraz do operacji ręki mamy. Dlatego warto sięgnąć po opaski ortopedyczne KINETEX, które stanowią nie tylko remedium na dolegliwości nadgarstka ale mogą również pełnić rolę profilaktyki. Dzięki wyjątkowej kompozycji srebra, miedzi oraz węgla umieszczonych w opasce, w naturalny sposób wytwarzają mikroprądy i oddziałują na stawy lecząc cieśń nadgarstka.

Macierzyństwo to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Jednak poza cudownymi chwilami, które mama spędza z maluszkiem, niesie ze sobą pewne problemy. Jednym z nich, choć może być to zaskakujące, jest zespół cieśni nadgarstka. Podnoszenie dziecka nieskończoną ilość razy, bujanie, noszenie na rękach, kąpanie oraz inne czynności sprzyjające trzymaniu ręki w jednej pozycji silnie obciążają nadgarstki młodej mamy. Zwłaszcza, że dziecko stopniowo przybiera na wadze i wkrótce mama podejmuje wysiłek podobny do codziennego treningu na siłowni. Dodatkowo hormony znajdujące się w ciele kobiety po porodzie mogą potęgować zatrzymywanie się wody w organizmie i zwiększać obrzęki nadgarstków co prowadzi do dodatkowego ucisku na nerw.

W efekcie młoda mama może sporadycznie odczuwać ból i drętwienie palców, które z czasem się nasilają aż do momentu gdy budzą ją w nocy. Jeśli nie zadziała odpowiednio szybko dalszym etapem schorzenia będzie ból promieniujący do przedramienia, a nawet barku, a następnie drętwienie i ból towarzyszący podczas codziennych czynności prowadzące do zmniejszenia sprawności manualnej. W konsekwencji mama nie tylko ma kłopot związany z codziennym pielęgnowaniem malucha lecz dodatkowo może obawiać się o to, że nie da rady utrzymać go na rękach co może być niebezpieczne dla dziecka.

Dlatego obserwując pierwsze niepokojące objawy nie należy czekać. Warto sięgnąć od razu po opaski ortopedyczne KINETEX. Stworzone z bawełny i splotu włókien srebra, miedzi oraz węgla oddziałują na chore tkanki, skórę i mięśnie, pobudzając układ krwionośny oraz zapewniając skuteczną ulgę przeciążonych codziennym wysiłkiem kończyn i stawów. Wszystko dzięki wyjątkowej kompozycji metali, które w naturalny sposób wytwarzają mikroprądy poprzez pole magnetyczne powstające w kontakcie opaski ze skórą. Przenikają one następnie do ciała i oddziałują na skórę, warstwę tłuszczu, tkankę mięśniową okolic stawów, a także na same stawy. Co więcej włókna srebra i miedzi uniemożliwiają namnażanie się bakterii i drobnoustrojów, co ułatwia leczenie oraz powoduje, że opasek KINETEX można używać przez dłuższy czas przy gwarancji bezpieczeństwa i higieny użytkowania.

Sugerowana cena kompletu opasek na nadgarstek ok: 39,90 pln