Grunt to dobra organizacja

 

Porządki domowe to znacznie więcej niż odświętne sprzątanie. Nie ma co się łudzić, w domu zawsze jest coś do posprzątania.  Jednak opracowanie dobrej strategii działania sprawi, że codzienne obowiązki staną się o wiele łatwiejsze. Poświęcając każdego dnia chwilę na porządki, cały weekend będziemy mogły spędzić wyłącznie na relaksie w naszych czystych czterech kątach. Dlatego już dziś ułóżmy plan z podziałem na dni tygodnia, w którym uwzględnimy poszczególne pomieszczenia –  przykładowo, możemy założyć, że w poniedziałki zajmujemy się kuchnią, we wtorki łazienką, a w środę sprzątamy salon. Czego potrzebujemy?   Przede wszystkim odpowiednich narzędzi  – dobrych zmywaków, które mają strukturę dopasowaną do różnych powierzchni i są różnokolorowe, dzięki czemu z łatwością odróżnimy je od siebie. Takie kompleksowe rozwiązanie dostarczają nam nowe zmywaki profilowane TRIO Jana Niezbędnego, gdzie w jednym opakowaniu znajdują się trzy typy czyścików o właściwościach dostosowanych do konkretnych typów powierzchni i zanieczyszczeń.

 

Trzy kolory – trzy super moce

 

Nowe zmywaki występują w trzech wariantach –  każdy będziemy mogły przypisać do innej powierzchni, a dzięki różnej kolorystyce łatwo będzie nam je rozróżnić.

Do wyboru mamy:

– zielony – delikatny, idealny do czyszczenia ceramiki oraz narażonych na zarysowania szklanek, kieliszków czy teflonowych patelni bądź ceramicznych płyt;

– różowy –  uniwersalny –  sprawdzi się podczas codziennego użytkowania zwykłych powierzchni;

– niebieski – ultramocny  – bez trudu usunie te najbardziej uciążliwe zabrudzenia, jak np. przypalony tłuszcz.

Pastelowe, kobiece kolory zmywaków z pewnością trafią w gust każdej pani domu i będą cieszyć oko podczas porządków. Jednak TRIO od Jana to nie tylko  doskonały efekt sprzątania, estetyczny design, ale również doskonała jakość – ich teksturę możemy sprawdzić wcześniej, dzięki specjalnej papierowej owijce, umożliwiającej bezpośredni kontakt z artykułem. W ten sposób mamy pewność, że wybieramy produkty skrojone na miarę naszych potrzeb, dzięki którym będzie nam się żyło jeszcze wygodniej!