Zaprosiłeś już znajomych, a teraz zastanawiasz się jakie atrakcje przygotować i co ugotować, żeby stać się królem wieczoru? Spokojnie, pomysłów jest bez liku. Wybierz jedną z naszych propozycji, a na pewno wszyscy będą się doskonale bawić.

Jak sprawić, aby impreza u Ciebie nie stała się banalna domówką? Możesz zaskoczyć swoich przyjaciół  na wiele sposobów – zabawami, atrakcjami, tematem przewodnim i oczywiście kulinarną stroną spotkania.

Śpiewać każdy może

Nie wiesz jak rozruszać towarzystwo? Tańce to zawsze znakomity pomysł na rozruszanie towarzystwa ale jeżeli chcesz być bardziej oryginalny zorganizuj w domu konkurs karaoke. Możesz przygotować kilka rekwizytów i sprawić, aby ta zabawa stała się jeszcze atrakcyjniejsza. Podejdźcie do tego z humorem, a na pewno wieczór na długo zostanie w waszej pamięci.

Wieczór planszówek

Wśród popularnych tytułów gier planszowych każdy znajdzie coś dla siebie. Postawcie na takie, które zaangażują dużą grupę osób, są nieskomplikowane i idealne na imprezę. A może wolicie pogłowić się nad strategicznymi rozgrywkami? Albo zagrać w coś na czas? Wybór zależy od Was. Może wkrótce wieczory z planszówkami wciągną Was tak bardzo, że staną się waszą tradycją?

Party w stylu vintage

Stroje, muzyka, ozdoby. Zrób wszystko w stylu charakterystycznym dla danej dekady. Może lata 80.? Natapirowane włosy, długie tipsy, tęczowe makijaże i szalone kolory. Im bardziej kolorowo – tym lepiej. Możecie bawić się przy Lady Pank, przebojach Michaela Jacksona, Whitney Houston czy dźwiękach Perfectu. Zabawa na pewno będzie niezapomniana! A co do przegryzienia? Tutaj możesz połączyć styl vintage z nowoczesnością. Może koreczki w tradycyjnym stylu? A w nieco bardziej nowoczesnej odsłonie wszystkim na pewno zasmakuje aromatyczna bruschetta z Pasteną – pastą z suszonych pomidorów z serem corregio OLE!

Pastena – pasta z suszonych pomidorów z serem Corregio OLE!
Pojemność: 250ml
Cena: ok 7 zł

Więcej na: www.wole-ole.pl