Diamenty … Co decyduje o tym, że uznajemy je za synonim luksusu i wyrafinowanego piękna? To z pewnością ich idealna harmonia, wyjątkowe szlify, oczarowujący blask. Właśnie te cechy diamentu w niezwykły sposób udało się przenieść na porcelanę DIAMOND marki Fyrklövern. A dokonał tego wspaniały duet – Gitte Dyrberg i Henning Kern, wybitni, skandynawscy projektanci biżuterii.

Serwis DIAMOND marki Fyrklövern pozwoli stworzyć olśniewającą stylem i elegancją aranżację stołu, która wzbudzi podziw wśród gości. To idealna propozycja nie tylko na Sylwestra, ale też każdy wieczór karnawałowych spotkań oraz uroczystości w gronie najbliższych. Kolekcja DIAMOND jest utrzymana w kolorze perły i srebrzystej bieli, na tle których niezwykły efekt tworzy wzór inspirowany diamentowymi szlifami. Wrażenie luksusu potęgują ręcznie malowane zdobienia z 18-karatowego złota. Stół zastawiony porcelaną DIAMOND to kwintesencja stylu glamour w najlepszym wydaniu.

Serwis DIAMOND to szeroki wybór talerzy, salaterek i półmisków. Przyjęcia nie obędą się oczywiście bez toastów, do wznoszenia których idealnym wyborem będą kieliszki z kolekcji szkła DIAMOND. Kieliszki z tego serwisu wyróżnia delikatnie uwypuklony kształt, złote krawędzie oraz połyskująca stopa. To wyjątkowy design i mistrzowskie wykonanie.

Zachwycająca niczym diament, połyskująca blaskiem prawdziwego złota porcelana DIAMOND sprawi, że każde przyjęcie pozostanie niezapomniane!