Niezapomniane Eventy – w Studiu Kulinarnym The Plate

 

Masz urodziny, organizujesz wieczór kawalerski swojemu najlepszemu przyjacielowi, prowadzisz firmę i chcesz urządzić kolację integracyjną? Takie wydarzenia wymagają odpowiedniej i oryginalnej oprawy. W naszym Studiu Kulinarnym The Plate zawsze jesteśmy otwarci  i gotowi zorganizować,  niepowtarzalny oraz niezapomniany event. Dobrze i profesjonalnie przygotowane wydarzenie to połowa sukcesu. Organizacja eventów nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Studio Kulinarne The Plate,  to miejsce szczególnie warte uwagi! U nas  posiłek się celebruje a czas mija w przyjemnej i  eleganckiej atmosferze. The Plate to pasja i kwintesencja wydobywanych połączeń smakowych z różnych zakątków świata. W tym magicznym i kameralnym  miejscu doświadczysz niezwykłych kulinarnych doznań. Serwujemy oryginalne i egzotyczne dania                       z wykorzystaniem najlepszych i wyselekcjonowanych składników.

Na co możesz liczyć?

Organizując u Nas event, oddajemy  Wam do dyspozycji całą przestrzeń The Plate. Zapewniamy prywatną atmosferę, możliwość przygotowania ciekawych i pysznych dań pod okiem naszego kucharza.  Dodatkowo możemy zorganizować różnego rodzaju atrakcje, w zależności od Państwa preferencji. Jesteśmy kreatywni i otwarci na Wasze pomysły.

Wasza dobra zabawa tego wieczoru jest dla nas najważniejsza!