Nietypowa wysokość

TECEprofil do WC o wysokości montażowej 820 mm to kompletnie zmontowany stelaż do zabudowy niskiej. Z powodzeniem spełni swoją funkcję w nietypowych łazienkach, np. na poddaszu, gdy miskę ustępową trzeba umiejscowić na niewysokiej ściance kolankowej pod skosem. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość montażu przycisku spłukującego na pionowej ścianie lub na poziomej półce. W przypadku montażu poziomego, nie ma konieczności opuszczania deski przed uruchomieniem przycisku.

Stelaż TECEprofil do zabudowy niskiej może być także montowany jako moduł narożny. W takiej sytuacji wymagane jest zastosowanie dodatkowych mocowań kątowych. Jedną z głównych zalet stelaża jest cichy zawór napełniający oraz kompletnie zmontowana i zaplombowana spłuczka, wykonana z tworzywa odpornego na uderzenia.

Wymiary stelaża: 820 x 500 x 150 mm

Ograniczona głębokość zabudowy

Stelaż podtynkowy do WC typu slim sprawdzi się w sytuacjach, gdy głębokości zabudowy wynosi nie mniej niż 80 mm. W skład stelaża TECEprofil wchodzi m.in. uruchamiana od przodu spłuczka podtynkowa o pojemności 10 litrów. Rozwiązania zastosowane w stelażu dają kilka możliwości regulacji ustawień ilości spłukiwanej wody, co w perspektywie długofalowej przekłada się na mniejsze jej zużycie i niższe rachunki. Spłuczka podtynkowa ustawiona fabrycznie na 3/6 litra spłukiwanej wody, umożliwia redukcję na 3/4,5 lub 3/9 l. Wsporniki dolne stelaża mogą być regulowane do wysokości 20 cm. Na wyposażeniu stelaża jest także kolano odpływowe – DN 90. Adapter DN 90/100  który może zostać wmontowany pojedynczo jako poziome podłączenie do kanalizacji.

Wymiary stelaża: 1200 x 645 x 80 mm