Jeśli chcielibyśmy stworzyć przepis na szczęśliwe i zdrowe dzieciństwo, nie mogłoby w nim zabraknąć aktywnych zabaw na świeżym powietrzu. Pamiętając o tym, sieć multimarketów Jula na nadchodzący Dzień Dziecka proponuje niepowtarzalne upominki, które sprawią, iż Twoja pociecha będzie z radością aktywnie spędzać czas na dworze i nawet nie pomyśli o grach komputerowych.

Spraw dziecku radość, organizując w ogrodzie mini park wodny. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednie produkty do wieku i potrzeb Twojego dziecka. Maluszki z pewnością ucieszy i zachęci do ruchu basen ze zjeżdżalnią, składający się ze zjeżdżalni, palmy tryskającej wodą i dmuchanych akcesoriów: delfina, ryb błazenków, ośmiornicy i gwiazdek. Wielką frajdę również nieco starszym dzieciom sprawi dmuchana zjeżdżalnia wodna z poduszką i basenem. Dzięki celownikowi umieszczonemu na środku basenu i specjalnej poduszce dzieciaki będą mogły organizować zawody w ślizgu do celu. Natomiast jeśli Twoje dziecko już samo wskakuje do basenu, z pewnością spodobają się mu wyjątkowe dmuchane kule. Tak zwane „bumper balls”, dotychczas dostępne w profesjonalnych parkach rozrywki. Są łatwe do nadmuchania, a dzięki regulowanym paskom dobrze utrzymują się na ramionach. Z kul można także korzystać w przydomowym basenie, albo podczas letnich zabawach nad wodą.

Urozmaiceniem mini parku wodnego może być piaskownica. Jula proponuje niezwykle pomysłowe rozwiązanie – wykonaną z surowego drewna piaskownicę marki Kayoba. Jej pokrywa została skonstruowana w taki sposób, że po otwarciu tworzy dwie funkcjonalne i wygodne ławeczki, a po zasunięciu ochroni piasek przed nieproszonymi gośćmi.

Warto uzupełnić przydomowy park o zestawy różnych gier. Jula proponuje m.in. zestaw do krokieta marki Kayoba. Gra w krokieta polega na jak najszybszym przetoczeniu drewnianej kuli z jednej linii końcowej boiska na drugą. Kulę toczy się przy pomocy drewnianego młotka przez sześć do siedmiu bramek. Mecz w krokieta może być świetną rozrywką dla całej rodziny i idealnym sposobem na wspólne świętowanie Dnia Dziecka!

O firmie:
Jula to sieć multimarketów oferująca swoim Klientom unikalny zestaw 13 000 wyselekcjonowanych artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Asortyment sklepów oparty jest w większości o marki własne, które cechuje wysoka – taka, jak w Szwecji – jakość. W Polsce firma posiada 12 multimarketów zlokalizowanych w 11 dużych miastach i zatrudnia ponad 350 osób. Jula to szwedzka firma rodzinna z siedzibą w Skara, założona w 1979 roku przez Larsa-Gӧrana Blanka oraz Karla-Johana Blanka. Pierwszy multimarket w naszym kraju spółka otworzyła w 2011 roku. Jula działa w oparciu o szwedzkie wartości biznesowe: rzetelność, staranny dobór produktów oraz wysoką jakość obsługi klienta, za którą w Polskim Programie Jakość Obsługi w latach 2014, 2015, 2016 i 2017 otrzymywała tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi”.