Smaczne i praktyczne

W gamie produktów grillowych Mosso znajdziemy nowe sosy, ale również dobrze znane smaki, które trafiły do wygodniejszych, plastikowych opakowań. Obecnie znajdziemy w ofercie:

 

Sos czosnkowy ze szczypiorkiem o wyrazistym smaku, który doskonale sprawdzi się jako dodatek do warzyw, mięs i ryb;

Sos Musztardowo – Chrzanowy z dodatkiem naturalnego miodu gryczanego, idealny do mięs i kanapek;

Sos Barbecue z wędzoną papryką, dedykowany przede wszystkim mięsnym przysmakom z grilla (stworzy doskonałą kompozycję smakową zarówno z wieprzowiną, wołowiną jak i baraniną);

Sos Burgerowy z dużą zawartością ogórka konserwowego, który będzie idealnym dopełnieniem nie tylko burgerów, ale również innych przysmaków mięsnych oraz wędlin;

Sos Curry, który swój wyrazisty i mocny smak zawdzięcza dużej zawartości mieszanki przypraw curry. Idealnie komponuje się z warzywami, drobiem i ryżem.

 

Drugim atutem produktów grillowych marki Mosso, zaraz po niepodważalnie bogatym smaku i wysokiej jakości składnikach, jest już wcześniej wspomniane, praktyczne opakowanie. Dzięki poręcznej, plastikowej butelce ze specjalnym korkiem, wyposażonym w silikonowy zaworek, możemy cieszyć się ulubionym sosem w każdych warunkach bez ryzyka stłuczenia opakowania.

 

Jeszcze bardziej pomidorowy

Wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego na rynku pojawi się również  nowy Ketchup Mosso. Produkt dostępny w dwóch wariantach – łagodnym i pikantnym. Producent postawił na intensywnie pomidorowy smak, który udało mu się osiągnąć dzięki największej na rynku zawartości pomidorów (aż 237g pomidorów na 100g ketchupu). Dodatkowo wersja pikantna ketchupu, swoją ostrość zawdzięcza obecności w składzie papryczki chili. Podobnie jak w przypadku sosów, producent postawił na wygodne i praktyczne opakowanie, umożliwiające swobodne korzystanie z produktu.

Wsparcie marketingowe

W ramach działań marketingowych, towarzyszących wprowadzeniu produktów na rynek, prowadzona będzie kampania pod hasłem „Nie ma grilla bez Mosso”. Pojawią się reklamy w ogólnopolskiej prasie kobiecej i kulinarnej, spoty radiowe oraz billboardy (Mazowsze, Mazury, Podlasie), a także kampania w Internecie (w tym współpraca z influencerami) oraz lokalne działania towarzyszące.

Produkty grillowe od Mosso:

  1. Mosso Sos Czosnkowy, cena ok. 4,99 zł
  2. Mosso Sos Musztardowo – Chrzanowy, cena ok. 4,99 zł
  3. Mosso Sos Barbecue z wędzoną papryką, cena ok. 4,99 zł
  4. Mosso Sos Burgerowy, cena ok. 4,99 zł
  5. Mosso Sos Curry, cena ok. 4,99 zł
  6. Mosso Ketchup łagodny, cena ok. 3,99 zł
  7. Mosso Ketchup pikantny, cena ok. 3,99 zł