Riwal działający w branży wynajmu podnośników i podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych wprowadził do swojej oferty wynajmu dodatkowe opcje: tankowanie maszyn oraz ochronę powłoki lakierniczej podestów. Obecnie, wynajmując podnośnik spalinowy lub ładowarkę teleskopową z floty Riwal, istnieje możliwość zatankowania maszyny przed dostawą. We wszystkich oddziałach firmy znajdują się dystrybutory z wysokiej jakości paliwem dostarczanym przez zaufanego dostawcę. Dzięki temu wynajmowane maszyny mogą od razu po dostarczeniu rozpoczynać pracę z pełnym bakiem paliwa.

 

„Klienci mogą u nas zamówić maszynę zatankowaną do pełna, aby w ten sposób oszczędzczas przeznaczony na dojazdy i tankowanie. Oddając maszynę po zakończeniu pracy sami decydują, czy jej bak będzie pełen, czy też nie” – mówi Sylwia Wróbel, Kierownik Działu Wynajmu, Riwal.

 

Drugą nowością w ofercie Riwal jest tzw. system ochrony powłoki lakierniczej stosowany na podestach ruchomych. To rozwiązanie jest dedykowane firmom wykonującym prace malarskie. System chroni lakier w podestach przed zniszczeniami i zabrudzeniami, których usunięcie jest kosztowne i czasochłonne. Zabezpieczenie całej powłoki lakierniczej podestu ruchomego specjalnym preparatem umożliwia łatwe usunięcie zabrudzeń z farby przy pomocy myjki ciśnieniowej. Rozwiązanie to oszczędza czas i pieniądze przeznaczone na dokładne czyszczenie maszyny we własnym zakresie i doprowadzenie jej do stanu w jakim została dostarczona na plac budowy.

 

Rozwiązania wprowadzone przez Riwal powstały z myślą o firmach, które borykają się z trudnościami przy realizacji projektów. Pomagają zaoszczędzić czas oraz wykluczają niespodziewane koszty, dzięki czemu łatwiej zaplanować budżet projektowy.