Projekt tak wyjątkowej przestrzeni jaką jest concept store, wymaga pogłębionej analizy firmy, poznania wyznawanych przez nią wartości oraz tożsamości marki . Robert Majkut, współpracując z dr Ireną Eris, bezbłędnie oddał wszystko to, z czym identyfikuje się marka – zamiłowanie do piękna, kobiecość i niezawodność.

Elegancja z nutą nowoczesności

Concept Store mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. W The Designer Gallery znajdziemy najlepsze marki ze świata mody, urody i designu. Wnętrze zostało zrealizowane w najwyższym standardzie, z dbałością o każdy detal. Nowoczesne, a zarazem funkcjonalne, przykuwa uwagę grą światła i intrygującymi dekoracjami. Szaro-biało -czarna kolorystyka wnętrza wraz z wielkoformatowymi ekranami i minimalistycznymi ekspozycjami, podkreślają elitarny profil marki, jej niezawodność i wyrafinowanie.

Wnętrze z charakterem

Robert Majkut, twórca projektu, opowiedział o procesie dojrzewania koncepcji i inspiracjach, które zadecydowały o efekcie końcowym.

-W przypadku takich marek, jak Dr Irena Eris, szuka się tego, co ją dookreśla. Ostatnio często operuje się takim pojęciem jak DNA marki, które w takich przypadkach trzeba pokazać. Szukaliśmy więc odpowiednich elementów, które, połączone ze sobą, dałyby wrażenie obcowania z marką. W taki sposób, w jaki naszym zdaniem powinniśmy ją postrzegać. Nie awangardowej, ale nowoczesnej. Nie młodzieżowej, tylko opartej o dojrzałość i stateczność. Wynikającej ze sposobu myślenia i działania właścicieli czy wreszcie Twarzą Marki, jaką jest dr Irena Eris, którą wszyscy znają i z nią kojarzą. To niezwykle ciepła, elegancka  kobieta, a przy tym bardzo miła i serdeczna osoba. Poszukując tego, co mogłoby ją godnie reprezentować i takich rozwiązań, które by odzwierciedliły te wartości, braliśmy wszystkie te czynniki pod uwagę – wyjaśnił designer.

Design szyty na miarę

Robert Majkut Design to studio projektowe, które od ponad 20-stu lat wyznacza trendy na polskim i międzynarodowym rynku. Wielokrotnie doceniane, wyróżnione m. in. nagrodą European Property Awards. Dialog z klientem, dostrzeganie najnowszych tendencji oraz nieszablonowe koncepcje tworzą niepowtarzalny styl, który doceniło wiele cenionych marek: m. in. Alior Bank, Openfinance, PKO BP, ING Bank, Moliera 2 czy Multikino.

Więcej informacji na: www.robertmajkut.com