Lato ma się ku końcowi, a dni robią się coraz krótsze i chłodniejsze. Oferta Endo pozwala kompleksowo przygotować szafę naszej latorośli na nadchodzący, chłodniejszy sezon. Jednocześnie umożliwia skompletowanie lub uzupełnienie wyprawki dla przedszkolaka lub  ucznia o komfortowe, casualowe, a także eleganckie i galowe pozycje.

Co sezon projektanci oraz rysownicy ENDO pracują nad niepowtarzalnymi kolekcjami. Każda linia to zabawa z konwencją. Ważne lub bliskie dzieciom tematy przedstawiane są w lekkiej, smacznej formie z przymrużeniem oka. Tej jesieni ENDO przenosi nas na Daleki Wschód, a dokładnie do Japonii. W ofercie znajdziemy propozycje z wojowniczymi ninja oraz słodkimi laleczkami kokeshi. Marka postawiła także na motywy związane ze sportem. Coś dla siebie znajdą tu mali wielbiciele tradycyjnych dyscyplin, jak piłka nożna, czy taniec oraz tych bardziej nietypowych, jak joga. Warto zwrócić uwagę na praktyczne zestawy dedykowane na wf. Nie zabrakło też propozycji dla miłośników zwierząt wszelakich – domowych czworonogów, dzikich mieszkańców lasów, no i oczywiście ‘nieśmiertelnych’ prehistorycznych gadów. Na ubraniach nowej kolekcji zagościły też monster trucki czy motywy związane z przyrodą.

Ubrania Endo są szyte z wysokogatunkowej bawełny, o podwyższonej miękkości i delikatności oraz ozdabiane ekologicznymi nadrukami z farb wodnych. Zachwycają prostymi, ponadczasowymi krojami i starannym wykonaniem, które pozwala zachować nienaganny fason ubrań nawet po wielu praniach. ENDO w swoich projektach stawia na wygodę, swobodę ruchów i funkcjonalność. Te ubranka nigdy się nie nudzą, nie wychodzą z mody i zawsze gwarantują komfort i niewymuszony, nonszalancki szyk.

Zabawne rysunki i niejednoznaczne, często zadziorne teksty i rymowanki zdobiące ubranka stanowią wyróżnik marki.  „Mam własne zdanie”, „Mówię nie kiedy chcę!”, „Będę grzeczna od jutra”, czy „Kotem jestem w swej naturze, miny stroję gdy się chmurzę!” to tylko niewielka próbka haseł z repertuaru ENDO – haseł, które uwiodą nas prostotą, bezpretensjonalnością i humorem.

Równolegle z premierą najnowszej, jesienno-zimowej kolekcji ubrań, Endo zaprezentowało nową odsłonę strony online. Prócz nowej szaty graficznej, która w przejrzysty sposób prezentuje wszelkie nowości, zainicjowano zmiany, które usprawnią mechanizm sklepu online i niebawem pozwolą użytkownikom na jeszcze łatwiejsze zakupy.

Po pomysły na stylizacje najlepiej zerknąć do aktualnego jesiennego LookBook’a. Najnowsze katalogi online wypełniają inspirujące i pomysłowe stylizacje zrealizowane podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej ze znaną fotografką Lidią Skuzą.

Zapraszamy na: www.endo.pl