Wyrabiając  właśnie taką  kartę uzyskasz dostęp do największej bazy korzyści i zniżek dla studentów na całym świecie! Dlatego zawsze zabieraj ze sobą legitymację ISIC, niezależnie od tego gdzie jedziesz. Korzystaj z  benefitów w trakcie podróży po świecie lub  nawet podczas planowania wycieczki i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek ISIC online. ISIC od lat stara się dostarczyć jak najwięcej korzyści dla studentów, tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie atrakcyjne oferty zniżkowe.

 

Gateway City to projekt, w którym wybieramy najciekawsze zniżki w miastach Europy. Śledź nowości na naszej stronie internetowej https://www.isic.pl/pl/gatewaycity.html, bądź odwiedź naszego Facebooka i Instagrama, aby odkryć niesamowite korzyści w największych europejskich miastach.

Wybierz się do Paryża i wykorzystaj zniżki na wejścia do muzeów, Paryskiego Oceanarium czy nawet Disneylandu. Zasmakuj w lokalnej kuchni, wiele restauracji oferuje atrakcyjne zniżki dla posiadaczy legitymacji ISIC.  Wybierz się również na zakupy, gdzie w wielu sklepach także będziesz  miał możliwość zaoszczędzenia wraz z ISIC. Natomiast podczas pobytu w Londynie skorzystaj ze zniżek na transport i zakwaterowanie, dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji, jakie daje Ci legitymacja ISIC podczas szukania hotelu lub biletu na komunikację miejską.

Skorzystaj ze zniżek w Amsterdamie. Poszerz swoje horyzonty podczas pobytu w Science Center Nemo i zaspokój głód w wielkim stylu w Hard Rock Cafe oraz wybierz się na zwiedzanie miasta słynnymi kanałami z pokładu wycieczkowej łodzi, a to wszystko tylko za część należnej ceny, dzięki korzyściom jakimi mogą się cieszyć użytkownicy karty ISIC.

Zniżki jednak nie kończą się na Europie. Na Facebooku i Instagramie ISIC Global Office przedstawiamy TOP 5 korzyści w wybranych miastach na całym świecie. Na fanpage’u goszczą takie kultowe miejsca jak Singapur, Bejrut czy peruwiańska Arequipa. We wszystkich tych lokacjach czeka na Ciebie masa zniżek i okazji, dzięki którym następna podróż nie zrujnuje twojego portfela.

To wszystko to tylko kilka przykładów z całej gamy możliwości, odwiedź naszą stronę internetową oraz media społecznościowe, gdzie znajdziesz różnorodne zniżki i już teraz zacznij planować swoją kolejną podróż.