Kulinarni influencerzy z trzech miast: Warszawy, Krakowa i Łodzi przetestowali dania różnych kuchni z losowo wybranych restauracji, oferujących jedzenie z dowozem na PizzaPortal.pl. Zdaniem Tasteaway.pl jedno z najlepszych sushi z dostawą do domu w Warszawie serwuje Oto! Sushi, Streetfoodpolska.pl poleca kuchnię azjatycką z Hurry Up Shrimp, a Jemywlodzi.pl za burgery wyróżnił lokal Jerry’s Burger.

Fot. Jemy w Łodzi

W każdym mieście influencerzy przetestowali inne potrawy, zamówione przez PizzaPortal.pl. Porównywali menu lokali z tej samej kategorii. Wszyscy, poza smakiem dań, oceniali również inne elementy: proces składania zamówienia, szybkość dostawy i opakowanie produktów.

Natalia, autorka bloga Tasteaway.pl, sprawdzała, z jakich warszawskich restauracji warto zamówić sushi. Razem ze swoją rodziną próbowała m.in. nigiri z łososiem, sashimi maki, pierożków gyoza czy maków z tamago. Za najlepszy lokal spośród tych, których menu testowała, uznała Oto! Sushi, gdzie spodobał jej się pomysł połączenia tuńczyka z kimchi.

Michał Turecki ze Streetfoodpolska.pl przeprowadził obszerny test krakowskich lokali z kuchnią azjatycką (z wyłączeniem sushi). Przez Pizzaportal.pl zamówił jedzenie z sześciu różnych restauracji, a wyniki swoich kulinarnych doznań podzielił na dwa obszerne posty z bogatą dokumentacją zdjęciową. Jego wyborem numer 1 okazał się Hurry Up Shrimp – wrapa i Pad Thai z kurczakiem autor uznał za bezkonkurencyjne.

Ekspertki z Jemywlodzi.pl testowały natomiast najlepsze burgery w mieście, dostępne przez PizzaPortal.pl i tu najlepiej wypadł Jerry’s Burger. Tytuł zwycięzcy dostał za idealnie wysmażone kotlety, puszyste bułki i świetnie dobrane dodatki, ale też za opakowanie na czas transportu.

– Testy przeprowadzone przez kulinarnych influencerów to rzetelna rekomendacja, która dla sporej części naszych Klientów może okazać się pomocna w wyborze menu i lokalu serwującego jedzenie z dostawą do domu – mówi Anna Zając, brand manager w PizzaPortal.pl. – Pokazują też, że na naszym portalu można zamówić nie tylko pizzę, ale również potrawy z całego świata.

Pełne opisy testów, zdjęcia oraz rekomendacje autorów można znaleźć na: Tasteway.pl, Streetfoodpolska.pl i Jemywlodzi.pl.