Konkurs SEN DZIECKA polega na sfotografowaniu własnej interpretacji snu maluszka i przesłaniu zdjęcia wraz z wypełnionym formularzem online. Kreatywne podejście do tematu zostanie nagrodzone. Dla wszystkch finalistów, organizator konkursu Samiboo przekazał vouchery o wartości 500 zł, 400 zł i 200zł w zależności od zajętego miejsca a zwycięzcy dodatkowo dostaną flagowy produkt marki – śpiworek „rosnący z dzieckiem”. Innowacyjny i autorski produkt dla małych dzieci, posiada moduły dzięki czemu służyć może maluszkowi aż do 4 roku życia. Wykonany jest ze specjalnych tkanin wiatro i wodoodpornych podszytych oddychającą membraną.

Wyjątkowe nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii przekazał partner konkursu, marka Pinio, wielokrotnie nagradzana za swoje produkty. Do zwycięzców obu kategorii trafi komoda lub łóżeczko z najnowszej kolekcji o nazwie Calmo. Kolekcję cechuje przede wszystkim uniwersalność, jest zarówno dla dziewczynki jak i chłopca a prosta stylistyka pozwala na swobodny dobór dodatków i dekoracji.

Jako że konkurs jest projektem fotograficznym, to nie mogło zabraknąć kultowych aparatów INSTAX MINI 9 wraz z filmami, ufundowanych przez Fujifilm Polska. Te modne, kolorowe aparaty do fotografii natychmiastowej pozwalają uchwycić ważne momenty także z życia maluszka.

W puli nagród jest również urodowy rarytas. Specjalne zestawy z najnowszej kolekcji GLOV dla mam i dzieci. Lekkie, wdzięczne produkty z pewnością będą pomocne w domu przy pielęgnacji maluszków ale także i starszaków.

W tej edycji zwycięzcy otrzymają także sesję zdjęciową od fotowyprawka.pl a wisienką na torcie jest książka jurorki konkursu Odety Moro. „ W co się bawić?” to świetna propozycja z pomysłami zabaw dla dzieci i rodziców. Książka to skarbnica inspiracji dla każdego, nie tylko dla mam, babć i dziadków. Warto podkreślić, że autorska gaża Odety została przekazana na prowadzone przez organizację programy ochrony dzieci w najbiedniejszych krajach świata.

zgłoszenia można przesyłać do 22 stycznia 2018 roku do godz. 12:00,

www.konkurs-samiboo.com

 

 

partnerzy: PINIO, FUJIFILM POLSKA, GLOV, fotowyprawka.pl

media patroni: Chcemy być Rodzicami, Kochana Mama, Mama Club