Viega to jeden ze światowych liderów w dziedzinie techniki odprowadzania wody. Odpływ Advantix Vario stanowi doskonały przykład eleganckiego i funkcjonalnego designu. Możliwość przycięcia na dowolną długość w zakresie od 300 do 1200 mm, czyni go unikalnym rozwiązaniem na rynku. Szeroka gama elementów systemowych, pozwala projektować wydajne i atrakcyjne wizualnie odwodnienia prysznicowe.

Doceniony przez jury oraz czytelników

Konkurs „Łazienka – Wybór Roku”, organizowany od 16 lat przez magazyn „Łazienka” to najstarsza impreza tego typu w polskiej branży sanitarnej. Jury, w skład którego weszli przedstawiciele handlu, projektantów, ekspertów od designu oraz mediów, przyznało nagrody główne w 15 kategoriach. Produkty oceniane były pod kątem funkcjonalności, wzornictwa, a także rynkowego potencjału i stosunku ceny do jakości. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się podczas IV edycji Forum Branży Łazienkowej w hotelu Sheraton w Warszawie. Odpływ ścienny Advantix Vario zajął pierwsze miejsce w mocno obsadzonej kategorii „Instalacje łazienkowe”, powtarzając sukces wersji podłogowej z 2013 r.

W marcu ten sam produkt zwyciężył w konkursie „System Instalacyjny 2016”. Advantix Vario otrzymał ponad 30% głosów czytelników magazynu „Systemy Instalacyjne” w kategorii „Technika sanitarna”. Była to już 11 edycja konkursu, w której tym razem rywalizowało ponad 50 produktów w 9 kategoriach. W sumie oddano prawie 6 tysięcy głosów.

Rynkowy bestseller

Advantix Vario (w wersji podłogowej) od lat należy on do najpopularniejszych odpływów na naszym rynku. W tym roku zajął pierwsze miejsce w „Rankingu Dobry Produkt”, opublikowanym przez magazyn „Łazienka”. Oznacza to, że jest obecnie najczęściej kupowanym przez polskich klientów odpływem liniowym. Zdaniem redakcji Advantix Vario doskonale wpisuje się w panujący obecnie trend do minimalizowania widoczności odwodnień podłogowych.