Za działania marketingowe i PR-owe przedsiębiorstwa odpowiada
od teraz N.42 concept agency (dawniej Acha Public Relations).

VetiCover to pierwsze na polskim rynku pakiety profilaktyczne dla zwierząt domowych obejmujące weterynaryjne konsultacje lekarskie, podstawowe szczepienia, ochronę antykleszczową
oraz przeciwpasożytniczą, badania diagnostyczne i zabiegi pielęgnacyjne. Marka należy do spółki Polski Program Weterynaryjny tworzącej unikalne rozwiązania organizacyjne na rzecz rozwoju sektora weterynarii w Polsce i wzrostu standardów opieki nad zwierzętami domowymi.

Misją Polskiego Programu Weterynaryjnego w ramach działań VetiCover jest popularyzowanie profilaktyki jako podstawowego narzędzia utrzymania zwierząt domowych w dobrym stanie zdrowia oraz poprawa jakości i długości życia zwierząt. Dzięki pakietom VetiCover właściciele zwierząt nie musza obawiać się kosztów usług weterynaryjnych. Opłacając stały miesięczny abonament wszystkie niezbędne procedury mają już w cenie.

N.42 concept agency (dawniej Acha Public Relations) posiada 13-letnie doświadczenie w zakresie kompleksowych usług medialnych, tworzenia strategii komunikacyjnych, budowania wizerunku
w mediach społecznościowych i działań public relations. Firma odpowiada ponadto za realizację eventów, konferencji oraz wydarzeń korporacyjnych.

Podjęcie współpracy z Polskim Programem Weterynaryjnym to dla N.42 okazja do przedstawienia polskim konsumentom nowych rozwiązań z zakresu weterynarii i pakietów profilaktycznych dla zwierząt. N.42 będzie wspierać Polski Program Weterynaryjny na polach kreacji strategii marketingowej programu VetiCover, relacji z mediami, działań reklamowych i obecności w kanałach social media.

Strony nie zdradzają szczegółów podpisanej umowy.

www.ppwet.pl
www.veticover.pl