Będąc zawsze blisko artystów, którzy wyrażają się poprzez muzykę, tym razem marka Levi’s postanowiła stworzyć coś wyjątkowego przy współpracy z Brodką oraz MTV Polska. Kameralne koncerty organizowane jedynie przy akompaniamencie instrumentów akustycznych, wyjątkowo autentyczna artystka oraz marka wspierająca indywidualizm tworzą razem niepowtarzalny projekt.

Brodka słynie nie tylko ze swojej wyjątkowej muzyki, ale również z niesztampowych scenicznych stylizacji, które tworzy razem ze stylistką i projektantką Vasiną. Każdy z jej strojów jest indywidualnie dopasowany do klimatu trasy koncertowej i płyty, którą promuje. To, w jaki sposób artystka wyraża swoje wartości poprzez muzykę i ubrania idealnie wpasowuje się w filozofię marki Levi’s, której od zawsze zależało na podkreślaniu autentyczności i indywidualności.

W ramach projektu wraz z marką Levi’s, Vasina stworzyła dla Brodki wyjątkowe customizowane stylizacje. Połączyła kultowe produkty, hity z kolekcji wiosna/lato 2018 oraz personalizowane elementy, aby stworzyć niepowtarzalne dżinsowe zestawienia, których jeszcze nie widzieliście. Kulminacją całego projektu jest koncert MTV Unplugged Brodka, który odbędzie się w Lublinie już 12 kwietnia.

Dzięki marce Levi’s będziecie mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą bilety na koncert oraz backstage. Wszelkie szczegóły poznacie na stronie konkursowej mtv.pl/levis oraz w sklepach Levi’s. Bilety na koncert można także zakupić na stronie www.ticketmaster.pl. Zdjęcia stylizacji, materiały zza kulis i wszystkie informacje znajdziecie na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.

Więcej szczegółów wkrótce.