JAKI BYŁ CEL KONSTRUKCJI NOWEGO MODELU MRSPEAKERS ETHER 2?

Dan Clark, założyciel i dyrektor firmy MrSpeakers: „Rozpoczęliśmy pracę nad ETHER 2 w celu stworzenia nowej konstrukcji, która skorzysta z zalet tego, czego nauczyliśmy się o przetwornikach, komforcie, oraz konstrukcji mechanicznej na przestrzeni ostatnich sześciu lat.

Jak zawsze, naszym najważniejszym priorytetem było wprowadzenie poważnych ulepszeń brzmienia. Po drugie, chcieliśmy uzyskać wagę poniżej 300 gramów bez kompromisów w zakresie jakości budowy, jakości dźwięku czy komfortu. Myślę, że ETHER 2 spełnia nasze założenia w każdym zakresie; to fantastycznie brzmiące słuchawki z niesamowicie ciepłą i naturalną barwą, niesamowitą rozdzielczością, ogromną sceną i kiedy założycie je na głowę, to ledwo poczujecie, że na niej są.

W przeszłości, nasza technologia TrueFlow była wbudowana w istniejącą strukturę układu napędowego. W przypadku ETHER 2, skonstruowaliśmy ten układ na bazie technologii TrueFlow, znacznie poprawiając przepływ powietrza wewnątrz układu magnetycznego. Jako rezultat, uzyskaliśmy znaczną poprawę wszystkich aspektów dźwiękowej reprodukcji, od basu, który pewnie osiąga częstotliwości subsoniczne, przez płynną średnicę aż do gładkichi jednocześnie niezwykle detalicznych wysokich tonów. To wszystko jest opakowane w znacznie powiększoną scenę, która dostarcza nam uczucie niezwykle naturalnych przeżyć.

Podobnie, jak wszystkie słuchawki MrSpeakers z serii ETHER, również ETHER 2 to konstrukcja wykorzystująca wyłącznie metal i włókno węglowe. Dzięki temu ma bezkompromisową wytrzymałość, a przy tym oferuje najwyższy poziom komfortu przy jednoczesnym zminimalizowaniu wagi. Sztywna, metalowa i karbonowa konstrukcja odgrody poprawia osiągi brzmieniowe. Pałąk jest pozbawiony zawiasów i został wykonany z innowacyjnego metalu o nazwie Nitinol, który posiada efekt pamięciowy. Zapewnia to komfortowe dopasowanie do głowy i lata bezproblemowego użytkowania.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY SŁUCHAWEK MRSPEAKERS ETHER 2:

  • Całkowicie nowy przetwornik powiadający mniejszą o 70% masę oraz opatentowane przetwarzanie V-Planar™.
  • Całkowicie nowy, aerodynamiczny układ magnetyczny Trueflow™.
  • Kabel VIVO umożliwiający podłączenie za pomocą wtyków 2.5mm, 3.5mm, ¼” oraz za pomocą 4-ro pinowego zniazda XLR.
  • Wytworzony w USA i barwiony kadziowo skórzany pasek pałąka.
  • Wygodny pojemnik na słuchawki z dodatkowym przedziałem na odtwarzacz przenośny.

MrSpeakers ETHER 2 zostały skonstruowany z wykorzystaniem pierwszorzędnych materiałów, które zostały pieczołowicie dobrane mając na uwadze zarówno komfort, jak i jakość dźwięku.

Oficjalną Premierę swoją będą miały podczas Targów Audio-Video-Show na Stadionie Narodowym w dniach 16-18 listopada 2018. Zapraszamy na Strefę Słuchawkową w sekcji prezentowaną przez sieć specjalistycznych sklepów audio MP3Store gdzie będzie można je zobaczyć i przetestować.

Cena sugerowana słuchawek MrSpeakers Ether2 w Polsce została ustalona  na 9699 PLN brutto. Słuchawki w sprzedaży powinny pojawić się pod koniec października, dostępne będą w wybranych sklepach, w tym do odsłuchu w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

 

Dystrybutor

MIP

www.mip.bz

Strona produktowa

www.mrspeakers.pl

Kontakt dla prasy

superata@superata.com

O MRSPEAKERS
ZAŁOŻYCIELEM FIRMY MRSPEAKERS JEST DAN CLARK, KTÓRY ZANIM ZAINTERESOWAŁ SIĘ MODYFIKACJAMI PLANARNYCH SŁUCHAWEK FOSTEX T50RP, BYŁ PROJEKTANTEM GŁOŚNIKÓW. NIE JEST ON JEDYNYM KTÓRY RZUCIŁ WYZWANIE JAPOŃSKIEMU PRODUCENTOWI, ALE JEDYNYM KTÓRY OSIĄGNĄŁ SUKCES NA SKALE ŚWIATOWĄ. DZISIAJ DAN MA WŁASNY, OPATENTOWANY I ZAPROJEKTOWANY OD PODSTAW PŁASKI PRZETWORNIK MAGNETYCZNY A JEGO PRODUKTY Z SERII ETHER SZYBKO POBPIŁY USZY UŻYTKOWNIKÓW I BŁYSKAWICZNIE ZNALAZŁY SIĘ NA LIŚCIE WALL OF FAME – NAJLEPSZYCH ROZWIĄZAŃ AUDIO.
O DYSTRYBUTORZE
FIRMA MIP (MULTIMEDIA INTELLIGENT PRODUCTS) ISTNIEJE OD 2002 ROKU. JEST WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM PRODUKTÓW MAREK IRIVER, FOSTEX, ASTELL&KERN, COWON, AURALIC, FURUTECH-ADL, FIIO, CAMPFIRE AUDIO, WOOAUDIO, MRSPEAKERS, SOUNDMAGIC, IBASSO, IEAST, CRESYN, TAKSTAR, QUESTYLE AUDIO, SMSL, RIVA AUDIO I WIELU INNYCH. PRODUKTY OFEROWANE PRZEZ MIP MOŻNA ZNALEŹĆ NA PÓŁKACH WIELU RENOMOWANYCH SIECI HANDLOWYCH, SKLEPÓW ONLINE CZY SKLEPÓW SPECJALISTYCZNYCH ZE SPRZĘTEM AUDIO. OD 2004 ROKU DZIAŁA TAKŻE NALEŻĄCA DO MIP SIEĆ SKLEPÓW MP3STORE OFERUJĄCA WYSOKIEJ JAKOŚCI PRZENOŚNE URZĄDZENIA MULTIMEDIALNE I AKCESORIA. WE WSZYSTKICH SKLEPACH STACJONARNYCH KLIENCI MAJĄ MOŻLIWOŚĆ WYGODNEGO PRZETESTOWANIA BOGATEJ GAMY ODTWARZACZY AUDIO, SŁUCHAWEK, GŁOŚNIKÓW, WZMACNIACZY ORAZ AKCESORIÓW. MP3STORE TO TAKŻE SKLEP INTERNETOWY ORAZ NAJWIĘKSZE INTERNETOWE ŹRÓDŁO INFORMACJI NA TEMAT PRZENOŚNEGO SPRZĘTU MULTIMEDIALNEGO W POLSCE W POSTACI FORUM MP3STORE LICZĄCEGO PONAD 50 TYSIĘCY UŻYTKOWNIKÓW.