50 000 uczestników i łącznie ponad milion godzin spędzonych razem, by o siebie zadbać. 270 stworzonych filmów, ponad 5 000 000 wyświetleń łącznie tych filmów 1 000 000+ komentarzy i reakcji pod postami na YouTube i Facebooku.

Efekty? Tak spektakularne, że sami twórcy projektu „Moje90Dni” nie mogli w nie uwierzyć! Postanowili więc napisać książkę, by pomóc kolejnym osobom zadbać o ciało i umysł…

To był naprawdę szalony czas. Po tych 90 dniach musieliśmy chyba z tydziodpoczywać – wspomina ze śmiechem Mariusz Budrowski, jeden z autorów publikacji – to była dla nas czysta przyjemność. Początkowo miał to być tylko dodatek do niezwykle popularnego „Odmładzania Na Surowo”, które od lat zmienia życie Polaków i inspiruje do poprawy zdrowia i samopoczucia okazało się jednak, że nasze działania są na tyle skuteczne, że „Moje90dni” zaczęło żyć własnym życiem i po prostu… musieliśmy napisać tę książkę. 

Nowy Ja, Nowa Ty

Projekt skupia się na korzystaniu z rozwiązań witariańskich, oraz ze światowych praktyk zdrowotnych. W 2020 r. stał się jednym z najlepszych programów przemiany zdrowia w Polsce! Właśnie teraz ruszyła druga edycja programu, a książka pt. „Moje90dni. Nowy Ja, Nowa Ty W 90 Dni!” ma pomóc wszystkim, którzy chcą o siebie zawalczyć. Co zawiera ta publikacja? To rozpisany dzień po dniu, od A do Z poradnik, jak ćwiczyć i jak przygotowywać posiłki, by w 90 dni stracić kilogramy, oczyścić organizm, przywrócić naturalne mechanizmy naszego ciała i dodatkowo, wesprzeć sprawność umysłową – opowiada Budrowski. Książka zawiera smaczne przepisy, plany treningowe, lekcje i wykłady, które w połączeniu z filmami z naszego kanału pozwalają uczestnikom projektu uwolnić ich zdolności do regeneracji, zmienić ich nastawienie do świata i innych ludzi, oraz nauczyć odkrywania radości życia.

Pytanie, które wszystko zaczęło

Jak możemy zrobić jeszcze więcej dla naszej niesamowitej społeczności, jak możemy bardziej Wam pomóc? – zapytali twórcy Odmładzania Na Surowo wiele lat temu, gdy cała inicjatywa zaczęła być doceniana przez tysiące osób, które poszukiwały w sieci sprawdzonych sposobów na odchudzanie i naturalnych metod na poprawę stanu zdrowia. Wielu ludzi szuka wsparcia w postaci prostych porad, jak mogą o siebie zadbać i jak się wyleczyć, korzystając z tego, co oferuje nam natura. Okazuje się, że można zmienić bardzo wiele już w 90 dni, jeśli tylko będziemy przestrzegać zasad i naprawdę zaangażujemy się w działanie. To na pewno nie jest łatwe, by ściśle trzymać się planu, ale dzięki wsparciu grupy mamy silniejszą motywację, by zrealizować cele.

Książka to tylko wstęp do zmiany!

Nie wystarczy „Moje90dni” przeczytać… dopiero wprowadzenie zawartej w niej treść w życie, da spektakularne rezultaty – zastrzega Mariusz – jeśli natomiast weźmiesz sobie do serca nasze porady i będziesz regularnie ćwiczyć i zdrowo jeść, to po prostu musi Ci się udać! Wierzę w Ciebie i życzę zdrowia i energii w dążeniu do wspaniałego, nowego siebie.   

Książkę można kupić na stronie: www.moje90dniksiazka.com

 

Mariusz Budrowski to współautor projektu „Odmładzanie na Surowo” – jego aktywność na facebooku obserwuje ponad 400 tys. osób, a kanał na YT subskrybuje prawie 300 tys. oglądających. Mariusz jest witarianinem, autorem bestsellera: „Surowe Zdrowie”, książki kulinarnej: „Na Surowo Przepisy” i książki dla dzieci „Wierszykowo na Surowo”. Dodatkowo jest także pomysłodawcą programów na odchudzanie, festiwalu Witariada, oraz konferencji Surowe Życie. Swoimi działaniami Mariusz chce inspirować Polaków do zmiany ich stylu życia i diety na takie, które przyniosą im zdrowie i poprawią jakość ich codziennego funkcjonowania.