Odważny, klasyczny i świeży – taki jest nowy The General, który dopełni wakacyjną stylizację i nada charakteru klasycznej białej koszulce oraz jeansom. Dzięki oryginalnym oprawkom w wojskowym stylu i podwójnemu mostkowi, model ten jest podobny do Aviatora, ale wyraża sam siebie. The General przyciąga uwagę swoim nowoczesnym designem, nawiązującym do stylistyki retro.

Model The General pierwotnie został stworzony w 1987 roku jako hołd dla generała Douglasa MacArthura. W sezonie wiosna-lato 2017 powraca w nowym stylu, oferując zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne w szerokiej palecie kolorystycznej i z oryginalnymi wykończeniami. Do wyboru są 4 kolory dla oprawek korekcyjnych oraz 8 barw soczewek i gradientów dla okularów przeciwsłonecznych: chłodny metalik, klasyczna czerń, wojskowa zieleń lub słoneczna miedź.

Model przeciwsłoneczny The General charakteryzuje się klasycznym, kwadratowym kształtem. Posiada metalowe i ultra cienkie oprawki z płaskimi zausznikami, a także octanowymi końcówkami. Ramki są dostępne w wyrafinowanym złotym kolorze, czarnym i srebrnym, a także bogatych odcieniach brązu. Wysokiej jakości soczewki występują w różnych barwach, takich jak: klasyczna i polaryzacyjna zieleń, szarość, niebieski, miedziany i odblaskowy gradient oraz delikatny multigradient.

Okulary korekcyjne The General, zaprojektowane dla wyznaczających trendy mieszkańców miast, posiadają delikatne metalowe oprawki w eleganckich odcieniach złota, czerni, srebra i jasnego brązu. Model jest lekki i elastyczny ze względu na octanowe, gładkie zauszniki z możliwością regulacji, które gwarantują komfort noszenia przez cały dzień.

Odśwież swój look na wiosnę z ponadczasową ikoną The General!