Wrześniowa promocja Baltic Wood, producenta podłóg drewnianych, to idealna propozycja dla osób stawiających na naturalny i przytulny charakter wnętrz, doceniających estetyczne i praktyczne walory podłóg dębowych. Oferta obejmuje trójwarstwową podłogę Dąb Unique 1R we wzorze deski 1-rzędowej, wyróżniającą się jasną, nowoczesną powierzchnią w naturalnej barwie, z delikatnie podkreśloną dzięki szczotkowaniu strukturą. Solidny i trwały dąb oraz trójwarstwowa konstrukcja sprawiają, że podłoga jest wyjątkowo wytrzymała i będzie służyć użytkownikom przez wiele lat. Wysoka odporność na zmiany temperatury i wilgotności, możliwość montowania na ogrzewaniu podłogowym i 2-krotnego cyklinowania pozwolą długo cieszyć się komfortem i pięknem naturalnego drewna w domu.

– Podłogi dębowe to jakość i ponadczasowe rozwiązanie, chętnie wybierane przez inwestorów i projektantów. Doskonale sprawdzają się w salonach, sypialniach, gabinetach czy pokojach dziecięcych nadając pomieszczeniom przytulny i elegancki charakter. Naturalna, lekko rustykalna podłoga Baltic Wood Dąb Unique 1R, idealnie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie i jest jednym z najczęściej wybieranych produktów w tym sezonie – mówi Magdalena Marek, członek zarządu Baltic Wood.

Szukaj w dobrych salonach

Wrześniowa promocja jest efektem współpracy marki z partnerami handlowymi na terenie całego kraju. W projekcie biorą udział salony, które wraz producentem postanowiły przybliżyć klientom walory estetyczne i praktyczne wybranego modelu. W ramach programu na ulice polskich miast wyruszyły autobusy, prezentujące dębową podłogę Baltic Wood.

Dzięki aktywnej współpracy marki z salonami sprzedaży udało nam się stworzyć interesujący projekt promujący wysoką jakość produktów Baltic Wood – mówi Rafał Zawierucha, Prezes Zarządu Baltic Wood. – Wspólne przedsięwzięcia podkreślają ważną rolę naszych dystrybutorów, ukazują ich zaangażowanie i inicjatywę. Jest to szczególnie istotne zarówno dla rozwoju marki, ale też dla ostatecznego klienta – efektem są niższe ceny końcowe i ciekawe akcje promocyjne.

W programie promocyjnym Baltic Wood biorą udział m.in. Eko-parkiet (Białystok), Glazurex (Wrocław), Quercus (Kraków), Dekordom (Tarnów), Unidom (Biała Podlaska), Progresja (Olsztyn), Bemax (Poznań), Salon Nowa Podłoga (Kielce), Ekspol (Grudziądz), Strefa Podłóg (Jasło), Domax (Szczecin), Domo (Straszyn), Effecto (Wrocław), Nowa Podłoga (Kielce), Heban (Kraków), Open Doors (Poznań) i inne. Aby znaleźć salon uczestniczący w programie najbliżej miejsca zamieszkania wystarczy zadzwonić na numer tel. 13 491 65 54 lub wysłać maila na adres: sprzedaz@balticwood.pl.