Przyswajanie wiedzy to godziny spędzone na powtarzaniu materiału i wykonywaniu ćwiczeń. Intensywna praca wymaga wsparcia w postaci odpowiednio zbilansowanej diety. Ważne, aby dzień zaczynać od sycącego i lekkiego śniadania, a w przerwie sięgać po wartościowe przekąski.

Znakomitym rozwiązaniem jest MIX BAKALII KRESTO, teraz dostępny również
w kieszonkowym wydaniu – 35 g.  To mix słodkich kostek daktyli i delikatnych płatków migdałowych w dwóch wersjach – z dodatkiem słodko-kwaśnej suszonej żurawiny lub przyjemnie chrupiących orzechów nerkowca. Każda z mieszanek jest źródłem żelaza i potasu. Żelazo wspomaga transport tlenu w organizmie oraz pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, co ma duże znaczenie przy wykonywaniu pracy umysłowej. Potas natomiast pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego.

Jak zatem szybko przekąsić pożywne co nieco? Wystarczy wsypać MIX BAKALII KRESTO do kubka, dodać ulubiony jogurt, musli lub mleko naturalne czy roślinne – i gotowe! Mieszanka znakomicie smakuje także spożywana bezpośrednio z paczki, o dowolnej porze dnia. Można po nią wygodnie sięgnąć zarówno w trakcie nauki, jak i podwórkowych zabaw, rowerowych wycieczek czy weekendowych spacerów.  Opakowanie 35 g bez problemu mieści się w kieszeni, plecaku oraz stylowej torebce.

MIX BAKALII KRESTO to produkt wegański, bez dodatku cukru, słodzików, konserwantów, barwników ani glutenu. W obu wersjach produkt posiada licencję wydaną przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Stanowi więc optymalną propozycję także dla osób ze szczególnymi wymaganiami żywieniowymi. To idealne rozwiązanie zarówno dla ucznia, jak i każdego członka rodziny, prowadzącego aktywny tryb życia i poszukującego naturalnej, pożywnej przekąski.

Gramatura: 35 g
Sugerowana cena detaliczna: 2,19 zł brutto/szt.

 

Gramatura 140 g

Sugerowana cena detaliczna – 6, 19 zł brutto/szt.