Co charakteryzuje trzy modele przygotowane specjalnie na tę okazję? Przede wszystkim bardzo korzystny koszt zakupu! Marka wsłuchując się w głosy swoich klientek poszukujących produktów przyjaznych cenowo prezentuje modele dostępne już od 245 PLN. To co nie uległo zmianie to jakość i DNA marki, które w nich odnajdziemy. Marka MISSION SWIM powstała z myślą o kobietach śledzących trendy, podróżujących, aktywnych, a kostiumy projektowane są tak, by odnaleźć się i świetnie poczuć na każdej plaży świata. Modele przygotowane z okazji BLACK FRIDAY gwarantują to wszystko w pakiecie!

Specjalną ofertę na BLACK FRIDAY tworzą: biało – czerwony dwuczęściowy Jo; czerwony jednoczęściowy Kylie i czarne bikini Hailey. Dostępne są w powiększonej rozmiarówce (XS, S, M, L, XL), a także w tak lubianej przez klientki wersji push – up. Kostiumy zostały uszyte w Europie, z najwyższej jakości włoskich materiałów.

Mini – kolekcja przygotowana z okazji BLACK FRIDAY będzie dostępna w sprzedaży na www.missionswim.com od 19 do 26 listopada 2018 roku. Po tym okresie sprzedaż modeli specjalnych już nie będzie wznawiana.