MINIczekolady z Wawelu na dobre zagościły w sercach Polaków. To wyjątkowe połączenie wyśmienitej czekolady Wawel i pysznego nadzienia w wygodnych kieszonkowych wersjach opakowań. Teraz możesz delektować się ulubionym smakiem zarówno podczas górskiej wędrówki, jak i w domowym zaciszu – gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Dobrze nadziane MINIczekolady

MINIczekolady to szeroka gama produktów, którą proponuje konsumentom marka Wawel. To chwila przyjemności z oryginalną czekoladą w wersji MINI o delikatnych, rozpływających się w ustach aromatycznych nadzieniach. W portfolio marki Wawel dostępne są: MINIczekolada Advocat (47g), Choco (48g), Krówkowa (48g), Toffi (49g), Danusia klasyczna oraz Big Milk (45g) i M!ocno Orzechowa (44g).

MINIczekolada Advocat to mała przekąska wypełniona kremowym nadzieniem o smaku likieru advokat. Z kolei Choco to propozycja dla prawdziwych fanów intensywnie czekoladowych smaków. MINIczekolada Krówkowa po brzegi wypełniona jest delikatnym, krówkowym nadzieniem, zaś Toffi łączy kruchość mlecznej czekolady oraz delikatnego karmelkowego wnętrza. MINIczekolada z Wawelu Big Milk to idealne połączenie mleczno-śmietankowego nadzienia o smaku inspirowanym lodami Big Milk i delikatnie gorzkiej czekolady. W Mocno orzechowej znajdziemy natomiast wyraziste nadzienie orzechowe z solonymi orzeszkami. Słynna nadziewana MINIczekoladka Danusia, niezmienna w smaku od 100 lat, skrywa w sobie czekoladowo-orzechowe wnętrze otulone wykwintną kruchą i delikatną czekoladą Wawel.

Każda z MINIczekolad składa się z łatwych do podzielenia kostek, dzięki czemu możesz ją zjeść na raz, odłożyć na później lub podzielić się ze znajomymi. Dodatkowo atrakcyjny, nowoczesny design opakowania, eksponuje najważniejsze cechy produktu

W sam raz na… Słodkie chwile

Linia MINIczekolad marki Wawel to cały wachlarz najwyższej jakości produktów idealnych w każdej sytuacji i dla każdego. Do ich produkcji wykorzystywane jest ziarno z najlepszych odmian kakaowca, a receptury zostały opracowane z Radą Ekspertów w ramach programu “Dobre Składniki”. To oznacza, że nie ma w nich barwników, sztucznych aromatów czy emulgatora E476.

Podaruj sobie wyjątkową porcję pozytywnej energii i dobrego nastroju na cały dzień! Masz ochotę na słodką przekąskę w przerwie od pracy? Chcesz nagrodzić się za swój mały sukces? A może pragniesz się oddać błogiej chwili relaksu w domowym zaciszu? Spraw, aby wszystkie te momenty stały się jeszcze przyjemniejsze. Sięgnij po subtelne w smaku, rozpływające się w ustach o pysznym nadzieniu MINIczekolady z Wawelu. Dzięki łatwemu dzieleniu kostek możesz poczęstować też MINIczekoladą znajomych lub rodzinę i wspólnie delektować się ich pysznym smakiem. Stwórz swój własny moment słodkiego relaksu.