J.W. Construction Holding S.A. oferuje na sprzedaż ostatnie mieszkania w białołęckiej inwestycji Wrzosowa Aleja w cenie 199 tys. zł. Mieszkania o metrażu 27,5m2 posiadają oddzielną kuchnię oraz ogród.

Wrzosowa Aleja to wspaniałe miejsca dla młodych małżeństw aktywnych zawodowo oraz rodzin z dziećmi. To kameralne osiedle zaprojektowane w nowoczesnym designie. W ofercie dostępne są mieszkania 1 i 2-pokojowe z balkonami lub ogródkami. Do dyspozycji mieszkańców będą wygodnie rozplanowane miejsca parkingowe. W części wspólnej znajdować się będzie m.in. plac zabaw dla dzieci. Kameralna zabudowa, zielona okolica i niskie koszty utrzymania mieszkań to atuty osiedla. Niewysokie budynki znajdują się w wydzielonej i ogrodzonej przestrzeni ze starannie wypielęgnowanym terenem wokół.

Wrzosowa Aleja zlokalizowana jest przy ul. Kartograficznej na warszawskiej Bliskiej Białołęce – dzielnicy najprężniej rozwijającej się i inwestującej w rozbudowę infrastruktury i zapewnienie mieszkańcom wszelkich udogodnień.

W pobliżu Wrzosowej Alei znajduje się doskonale rozwinięta sieć handlowo-usługowa, liczne sklepy spożywcze, centra handlowe, kino oraz restauracje. W odległości 15 min piechotą od osiedla znajdują się żłobek, przedszkole oraz Szkoła Podstawowa nr 112. Dogodne połączenie komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Warszawy zapewnia zmodernizowana Trasa Toruńska. W sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z którego odjeżdżają przyspieszone linie autobusowe. W niedalekiej przyszłości doskonałym uzupełnieniem lokalnej infrastruktury komunikacyjnej stanie się II linia metra – gwarancja jeszcze szybszego i wygodniejszego dojazdu do Śródmieścia.

15 i 16 lutego, od 9:00 do 19:00 w piątek i w godzinach 10.00 – 16.00 w sobotę, zaplanowane zostały dni otwarte osiedla Wrzosowa Aleja. Goście będą mogli zobaczyć zarówno lokale w promocyjnej cenie 199 tys. zł za 27,5m2 z oddzielną kuchnią i ogrodem, jak i pozostałe mieszkania 1- i 2-pokojowe w metrażach od 26 do 46 m2.