PUMA przedstawia nowy model butów: IGNITE Flash evoKNIT, który jest częścią treningowej kolekcji „24/7” dla mężczyzn. Twarzą kampanii został Lewis Hamilton, czterokrotny mistrz świata Formuły 1, który wierzy, że ćwiczenia przestały być już związane jedynie z siłownią.

Lewis Hamilton jest idealnym wcieleniem propozycji treningu 24/7. Swoimi niekończoncymi się podróżami oraz napiętym planem dnia, udowadnia jak istotne jest posiadanie obuwia, które spawdza się zarówno na treningu, jak i w ciągu pozostałych, codziennych aktywności. Według marki PUMA miasto może być Twoją siłownią, bieżnią czy sceną przez cały dzień, każdego dnia i stąd pojawił się pomysł “24/7”.

“Dla mnie trening to jeden z najważnejszych aspektów w moim życiu. Nie robię tego tylko dla dobrej formy, ale też z powodu wymagającej pracy. Przed każdym wyścigiem muszę stracić na wadze, od tego zależy mój wynik i często decyduje o zwycięstwie lub przegranej. Bardzo się cieszę, że oprócz bycia członkiem społczności PUMA mogę też brać udzial w tej kampanii, która w 100% odpowiada temu kim jestem,” mówi Lewis Hamilton.

Technologia evoKNIT zmieniła reguły gry dodając elastyczności i wygody butom IGNITE Flash evoKNIT w trakcie długiego wysiłku. Pianka IGNITE umieszczona w podeszwie jest bardzo lekka i dba o odpowiedni poziom amortyzacji, natomiast detal w postaci wbudowanych pod piętą paneli dodatkowo chroni stopę.

O modelu IGNITE Flash evoKNIT:

Data pojawienia się modelu w sprzedaży i  dostępność: 13 stycznia 2018 na PUMA.com oraz od połowy lutego w sklepach stacjonarnych PUMA

Cena: 349 zł