Konkurs skierowany jest do osób poszukujących zjawiskowego pomysłu na walentynkowy wieczór. Niezwykła atmosfera koncertu Natalii Kukulskiej, wnętrz Galerii Sztuki Polskiej XIX w. w krakowskich Sukiennicach i kameralna atmosfera hotelu Mercure połączone magią Krakowa gwarantują prawdziwie romantyczne emocje w ten wyjątkowy weekend.

Zadanie konkursowe polega na opisaniu pomysłu na komfort w podróży i przesłanie go na adres pociagdosztuki@chillizet.pl lub chillizet@chillizet.pl. Zgłoszenia można przesyłać od 29 stycznia do piątku 2 lutego.

Na autorów 5 najciekawszych historii czekają podwójne zaproszenia na koncert Natalii Kukulskiej wraz z noclegiem w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto oraz voucherem na przejazd pociągiem.

 

Regulamin konkursu:

https://gfx.chillizet.pl/var/zetchilli/storage/original/application/10bb39716562853e4a85e9895fdb135d.docx

 

***

Grupa AccorHotels w Krakowie obejmuje 7 hoteli: Mercure Kraków Stare Miasto (Old Town), Novotel Kraków City West, Novotel Kraków Centrum, Ibis Kraków Centrum, Ibis Kraków Stare Miasto, Ibis Budget Kraków Stare Miasto oraz Ibis Budget Krakow Bronowice. Hotele oferują różnorodne usługi i rozwiązania dla gości zarówno podróżujących w interesach, jak i turystycznie.

Grupa AccorHotels to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4200 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencji na całym świecie.