W czwartek, 27 sierpnia, od godziny 18.00 w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu będzie można przyjrzeć się z bliska modelowi, który jest definicją luksusu. Mercedes – Maybach Klasy S zachwyca nawet najbardziej wymagających pasjonatów motoryzacji. Jak prezentuje się na żywo ta zjawiskowa maszyna – o tym przekonają się odwiedzający letni pawilon.

Ponadczasowa stylistyka, wykwintne, pięknie dopracowane nawet najdrobniejsze detale oraz niezrównany komfort – to jedne z cech charakterystycznych wyjątkowego samochodu, który jeszcze w tym tygodniu zaparkuje pod letnim pawilonem na Powiślu. Określanego „ambasadorem tego, co najlepsze”, luksusowego Mercedesa – Maybach Klasy S będzie można nie tylko obejrzeć z bliska, ale również pojawi się możliwość, aby porozmawiać z ekspertami Mercedes-Benz Polska na temat ciekawych rozwiązań technologicznych, które ten pojazd posiada. Zapewnia on także niezrównany komfort akustyczny – to najcichszy samochód świata, biorąc pod uwagę poziom hałasu w drugim rzędzie siedzeń.

Ci, którzy będą uważnie śledzili profil Stacji Mercedes na Facebooku będą mieli szansę, by nie tylko obejrzeć ten piękny samochód. Na fanpage`u letniego pawilonu są bowiem organizowane konkursy z nagrodą niespodzianką, związaną z wydarzeniem. Więcej szczegółów na ten temat pojawia się na facebook.pl/StacjaMercedes.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Mercedesem – Maybach Klasy S w Stacji Mercedes.