Projektanci Outventure tworzą turystyczną odzież oraz sprzęt z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, które są pasjonatami przygód, podróży oraz niezapomnianych wrażeń. Produkując zaawansowaną technologicznie odzież, marka pragnie zapewnić możliwie najlepsze warunki do eksplorowania nieznanych tras, podążania leśnymi szlakami lub zdobywania górskich szczytów.

 

W dostępnej w GO Sport kolekcji znajdują się m.in. przeznaczone do outdoor’u kurtki, które wyposażono w technologię ADD DRY. Ucieszą one wszystkie osoby przygotowujące się na dłuższą, terenową wyprawę, na którą warto zabrać ubrania dopasowane do zmiennej pogody. System ADD DRY posiada membranę zapewniającą wodoodporność i oddychalność materiału, a także czyni go trwałym oraz łatwym w użyciu. Produkty wykonane z tego tworzywa zapewnią ochronę w każdych warunkach atmosferycznych.

 

Outventure stosuje też wiele innych, zwiększających komfort technologii, takich jak ADD PROTECT, ADD LITE, ADD COOL, czy ADD WARM. Ta ostatnia polega na użyciu ultralekkiego materiału izolacyjnego, wykonanego z technologicznego włókna, który utrzymuje ciepło ciała nawet przy bardzo niskich temperaturach.

 

Szczególnie teraz, w sezonie jesiennym, kiedy w górach i lasach panuje wyjątkowy klimat, warto wybrać się na outdoor’ową wyprawę. Należy pamiętać jednak, że aura bywa zmienna i nawet słoneczny poranek może zmienić się w pochmurne, a nawet deszczowe popołudnie. Doskonałym zabezpieczeniem będzie odzież od Outventure, którą obejrzeć, przymierzyć oraz zakupić można od teraz w GO Sport jedynego dystrybutora produktów tej marki w Polsce!