Maffashion, Anna Skura, Małgorzata Rozenek, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Marcelina Zawadzka, Anna Lewandowska czy Ada Fijał. To dopiero początek listy znanych i lubianych kobiet, które wybierają ubrania marki ZAQUAD. 

Założycielką i główną projektantką jest Anna Banaczek. ZAQUAD na polskim rynku pojawił się niespełna 3 lata temu. Od tego momentu gwiazdy wybierają zwiewne sukienki marki na wiele okazji – od ścianek, przez letnie wypady na plażę, a kończąc na spacerach i wyjściach ze znajomymi. Bo ZAQUAD to nie tylko kobiece maxi czy midi, ale również marynarki z podkreśloną linią ramion, długie płaszcze czy bluzki z naturalnych materiałów i wiele innych.

Czym wyróżniają się projekty marki? Charakteryzują się jakością oraz dbałością wykonania, i jak czytamy na stronie, sama litera ,,Q” w nazwie to odwołanie do angielskiego słowa QUALITY. ZAQUAD to także niestandardowe kroje, retro falbany i unikatowe formy. I jak mówi sama projektantka, ubrania te, są dedykowane kobietom z wyrazistą osobowością i indywidualnym stylem. Czy Wy także tak uważacie?

Oceń sam, jak projekty Anny Banaczek noszą gwiazdy!

https://www.instagram.com/p/BnMMz7EBGOF/?hl=pl&taken-by=maffashion_official 

https://www.instagram.com/p/Bo2Gdw6Hikr/?hl=pl&taken-by=whatannawears 

https://www.instagram.com/p/BoHjwRVhENd/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba 

https://www.instagram.com/p/BnmJkpog_TS/?taken-by=zaquad 

https://www.instagram.com/p/BnZFqCxnmAB/?hl=pl&taken-by=paulinasykutjezyna 

https://www.instagram.com/p/BmY8MI_Fk2z/?hl=pl&taken-by=adafijal 

https://www.instagram.com/p/BnD9e8qAjDu/?hl=pl&taken-by=kasia.sowinska 

https://www.instagram.com/p/Bor7oi1HvCY/?hl=pl&taken-by=dorotagardias 

Kolekcje marki ZAQUAD dostępne są na stronie http://www.zaquad.com/ oraz w butiku stacjonarnym przy ul. Mokotowskiej 41/2.

O marce ZAQUAD:

ZAQUAD pojawił się na polskim rynku modowym w 2015 roku. Został założony przez Annę Banaczek, która pełni funkcję głównej projektantki i dyrektora kreatywnego marki. 

ZAQUAD kryje w sobie miłość do krawiectwa oraz najwyższej jakości szycia. Stąd też litera ,,Q’’ w nazwie, która jest odwołaniem do angielskiego słowa QUALITY, czyli jakości. Ubrania marki dedykowane są kobietom ceniącym indywidualność w modzie, odważne kroje oraz unikatowość wzorów.

ZAQUAD to marka gwiazd. Projekty Anny Banaczek noszą są przez takie osoby, jak: Anna Lewandowska, Sandra Kubicka, Maffashion, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Rozenek, Anna Skura czy Ada Fijał.