Marka Electrolux powstała w 1919 r. w Szwecji. W tym czasie stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i globalnych brandów na całym świecie, od 100 lat zapewniając coraz większy komfort życia jej użytkownikom. Electrolux, pielęgnując szwedzkie wartości oraz ich integralny i nierozerwalny związek z naturą, tworzy produkty w jasno określonym celu. Troska o środowisko, wiedza i doświadczenie, funkcjonalność oraz skupienie się na człowieku to właśnie elementy, które składają się na kształtowanie lepszego i wygodniejszego życia. Dowiedź się, jakie szwedzkie wartości charakteryzują markę Electrolux i przekonaj się, że mają one pozytywny wpływ zarówno na nasze życie, jak i środowisko.

Szwedzkie wartości

Electrolux, od początku istnienia na rynku działa według określonego stylu życia. Nie tylko chętnie pielęgnuje skandynawskie tradycje, ale też promuje je w świecie i troszczy się o przyszłe pokolenia. Respektując szwedzkie wartości i ich związek z naturą, tworzy produkty z jasno sprecyzowaną ideą. Wprowadza nowe udoskonalenia i przemyślane rozwiązania, które mają pozytywny wpływ na rzeczywistość i zmiany obejmujące codzienne życie ludzi i troskę o środowisko. Produkty Electrolux są bezpieczne i wydajne, zapewniają konsumentom dobre samopoczucie oraz kształtują lepsze życie przy jednoczesnym oszczędzaniu energii, wody i zasobów. Wszystko po to, by żyło się lepiej i bardziej twórczo. Electrolux wspiera także konsumentów i dostawców oraz lokalne społeczności.

Najwyższa jakość i skandynawski design

Pielęgnowanie szwedzkich wartości jest głęboko zakorzenione w DNA firmy Electrolux. Jakość, nowoczesny wygląd, funkcjonalność, troska o środowisko, wiedza i doświadczenie, to cechy, które stoją za sukcesem marki. Jako producent przodujących i znanych w całym świecie artykułów gospodarstwa domowego, Electrolux stawia konsumenta w centrum wszystkich swoich działań. Dzięki profesjonalnej wiedzy, 100-letniemu dziedzictwu i doświadczeniu w spełnianiu wymogów, tworzy urządzenia, wykorzystujące pełen potencjał w każdym domu. Oferowane przez markę produkty, w połączeniu ze szwedzką funkcjonalnością, prostotą, najwyższą jakością i nietuzinkowym designem zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Innowacyjne funkcje i współczesny desing

Marka Electrolux wprowadziła ostatnio na rynek dwa wyjątkowe produkty – Odkurzacz bezprzewodowy Pure Q9 i Oczyszczacz powietrza Pure A9. Nowości w portfolio marki zostały zaprojektowane z myślą o użytkowniku. Wyróżnia je najwyższa jakość, design i jednocześnie łatwość użytkowania, intuicyjność oraz dopracowanie w każdym detalu.

Oczyszczacz Pure A9 to produkt rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP. Łączy w sobie najnowsze technologie, wydajność i niezastąpiony skandynawski design. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów, płynnie reaguje na wszelkie zmiany w jakości powietrza. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, szkodliwe dla zdrowia pyłki PM 2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy. Urządzenie posiada System AirSurround, który wywołując spiralny ruch powietrza, dociera nawet do trudnodostępnych miejsc w pomieszczeniach, utrzymując naturalną cyrkulację powietrza, odpowiednią dla zdrowia domowników. Dodatkowo, oferuje niespotykany poziom personalizacji i dostosowania do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, wykonany jest z najwyższej jakości naturalnych materiałów, ograniczając użycie plastiku do minimum.  Pure A9 posiada także dedykowaną aplikację, zapewniającą stały dostęp do ustawień poziomów jakości powietrza w dowolnym czasie i miejscu.

Pure Q9 to najcichszy bezprzewodowy odkurzacz Electrolux, którym sprząta się bez wysiłku. Kluczowymi cechami nowego produktu są cicha praca, wysoka wydajność, najwyższa jakość, bezproblemowa obsługa i nowoczesny desing. Technologie takie jak BrushRollClean czy szczelny 5-stopniowy system filtracji maksymalnie ułatwiają korzystanie z odkurzacza. Produkt jest niezwykle wydajny – na jednym ładowaniu można posprzątać mieszkanie o powierzchni nawet do 162 metrów kwadratowych. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowana stacja ładująca pozwala na płynne i wygodne przejście z ładowania do użytkowania. Urządzenie posiada też wyciągany moduł ręczny, który można wyjąć bez jakiegokolwiek wysiłku czy wciskania przycisków. Dzięki konstrukcji pełnego nachylenia i wąskiemu korpusowi, z Pure Q9 bez problemu wyczyścimy przestrzenie pod niskimi meblami (do 140 mm), a za sprawą nowo zaprojektowanej, wąskiej elektroszczotki dotrzemy do trudno dostępnych miejsc i każdego rodzaju krawędzi. Odkryj już dziś wyjątkowy Pure Q9, który nie tylko ułatwi codzienne porządki, ale pozwoli czerpać radość przy wykonywaniu obowiązków domowych.