Na pokazie polskiego projektanta pojawiły się m.in. Anna Dereszowska, Joanna Horodyńska, Katarzyna Warnke czy Katarzyna Figura. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także czołowych dziennikarzy, stylistów oraz blogerów ściśle związanych z branżą mody.

Industrialne wnętrze przestrzeni doskonale współgrało z całą kolekcją. Na pokazie zaprezentowano zarówno damskie, jak i męskie sylwetki. Do każdej z nich dobrano odpowiedni model butów ECCO. Wyjątkowym akcentem wieczoru były damskie, klasyczne botki ECCO SHAPE 75 POINTY specjalnie customizowane na tę okazję. Bogato zdobione marynarki i geometryczne sukienki doskonale współgrały z modelami, które dzięki personalizacji zyskały mocny akcent. Męskie, eleganckie sylwetki zostały uzupełnione o pełne klasy ECCO KENTON, a casualowe nawiązujące do lat 90., idealnie współgrały z modelem ECCO SOFT 1.

Inspiracją projektanta do stworzenia nowej kolekcji były geometryczne wzory, mocne kroje, przełamane długimi wiktoriańskimi sukniami i transparentnymi bluzkami. Wszechobecna czerń została połączona z mocnym kolorem czerwieni, pomarańczy oraz fuksji, zarówno w damskich, jak i męskich sylwetkach.

Po pokazie zaproszeni goście, sukces projektanta świętowali w specjalnie przygotowanej na tę okazję przestrzeni.  Każdy uczestnik pokazu miał okazję m.in. z bliska przyjrzeć się wybranym modelom obuwia z kolekcji ECCO w wyjątkowo zaaranżowanej strefie marki.

 

Więcej informacji na https://pl.ecco.com/pl-PL/MPxECCO