W tajniki pielęgnacji osłabionych paznokci wprowadza nas marka alessandro International z systemem NailSpa Róża. Produkty tej linii regulują poziom nawilżenia w krótkim czasie i widocznie poprawiają stan oraz wygląd paznokci. Walczą z głębokimi nierównościami, nawilżają i wzmacniają płytkę.

Pielęgnacja linią NailSpa zaczyna się od użycia nawilżającego zmywacza. Nail Polish Remover nie zawiera acetonu dlatego też delikatnie usuwa lakier, pozostawiając na naszych dłoniach różaną woń.

Kolejnym krokiem do uzyskania pięknych paznokci to użycie odpowiednich pilników. W linii NailSpa dostępne są takie, dzięki którym świetnie wyrównasz długość paznokci, a płytka stanie się idealnie gładka. Pierwszy – Professional Manicure File nadaje się do szybkiego skracania. Jest delikatny i nie powoduje mechanicznych uszkodzeń, czyli rozwarstwiania się płytki. Drugi, kamienny Mineral Nail Sealer z mikrokryształkami i krzemem. Perfekcyjnie wyrównuje powierzchnię, a dodatkowo podczas piłowania zamyka łuski płytki paznokcia.

W linii NailSpa Róża znajduje się także odżywka Biotin Nail Hardener. Działa przyspieszająco na wzrost paznokci oraz zapewnia długotrwałe wzmocnienie dzięki zawartości biotyny. Przywraca również głębokie nawilżenie.

Produktem końcowym, którego warto używać nie tylko podczas domowego manicure, ale także na co dzień jest krem Nail Strengthening Cream. To hit sprzedażowy marki. Działa przyspieszająco na wzrost paznokci i intensywnie je odżywia. Świetnie sprawdzi się także w pielęgnacji suchych skórek.