Wraz z początkiem roku MANGO – hiszpańska marka odzieżowa dla kobiet, mężczyzn i dzieci – dołączyła do Aliganza Fashion Agency, stając się kolejnym kluczowym Klientem w portfolio agencji.

MANGO zostało założone w 1984 roku i dziś jest uznawane za jednego z liderów branży fashion na świecie. Marka, której rodzimym miastem jest Barcelona, posiada rozbudowaną sieć salonów o łącznej powierzchni bliskiej 800 tys. metrów kwadratowych w 111 krajach. W centrach projektowych “El Hangar” w Palau-solità oraz Plegamans każdego roku powstaje ponad 18 tys. modeli ubrań i akcesoriów, podążających za trendami w danym sezonie. Spółka, w której skład wchodzą MANGO, MANGO Man, MANGO Kids oraz Violeta by MANGO, zakończyła rok 2016 osiągając przychód ze sprzedaży w wysokości 2,260 miliarda euro. Więcej informacji na stronie: www.mango.com.

Od samego początku MANGO zaczęło być rozpoznawalne dzięki projektowaniu ubrań dla nowoczesnych kobiet, zgodnie z najnowszymi trendami, dbając przy tym o najlepszą jakość wykonania, a także modne i oryginalne kroje w przystępnych cenach. Design produktów MANGO jest jednym z naczelnych elementów marki, która co dzień realizuje potrzeby swoich klientów.

Od stycznia 2018 roku Aliganza odpowiedzialna jest za kontakt z mediami, działania w zakresie PR-u produktowego, a także projektów specjalnych. Kolekcja wyselekcjonowanych ubrań i akcesoriów będzie dostępna zarówno w showroomie stacjonarnym, jak i wirtualnym agencji.

Obsługą MANGO zajmie się zespół: Account Executive Ewa Gołaszewska oraz Junior Account Executive Magdalena Stanisławska.

Fashion Agency Aliganza jest pierwszą w Polsce agencją komunikacji 360 stopni, specjalizującą się w obsłudze rynku branży lifestyle, mody oraz beauty. Agencja działa od 2000 roku, a swoim Klientom oferuje usługi z zakresu kompleksowych strategii komunikacyjnych oraz marketingowych, celebrity endorsement, działań w social media oraz eventów.