Udział w krakowskich targach, to nie tylko prestiż dla firmy, ale również możliwość bezpośredniego poznania rynku i możliwość dotarcia do szerokiego grona ludzi. To okazja na poznanie potrzeb potencjalnych klientów, nawiązanie kontaktu z nimi a przez to zwiększenie jakości usług MajsterPol.

 

W dniach 25-26 maja w EXPO Kraków ścierały się pomysły i kreatywne koncepcje przyszłości z najnowszymi produktami, osiągnięciami technologicznymi oraz praktycznymi rozwiązaniami budowlanymi. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy MajsterPol, rodzimego producenta chemii budowlanej.

Targi to świetna okazja dla każdego, kto chce czerpać wiedzę na temat domu i designu od doświadczonych osób z branży. To świetna okazja na wymianę doświadczeń, poznanie najnowszych trendów i rozwój własnych projektów. W Krakowie MajsterPol promował rozwiązania budowlano-estetyczne, szeroki asortyment swoich produktów oraz innowacyjne systemy ociepleń. Ich obecność na Małopolskich Targach to możliwość poznania nie tylko produktów, ale i samej firmy oraz ludzi ją tworzących.

Pokazywanie naszej firmy na tego typu wydarzeniach, to świetna okazja, aby nawiązać kontakty handlowe i wymienić się doświadczeniami. Bardzo nas cieszy fakt, że poprzez nasze produkty możemy pokazać, że jako polska firma umiemy zaspokajać gusta klientów nie tylko w Polsce, ale w innych krajach” – podkreśla Wojciech Woźniak- Koordynator Sprzedaży MajsterPol pracujący na terenie Polski południowej.