LISE to porcelana najwyższej jakości, zdobiona niebieskimi kwiatami i szczyptą złota! Stanowi doskonały wybór na wszystkie okazje! Na co dzień i od święta! Podczas przyjęcia w ogrodzie czy w domowej altanie sprawdzi się znakomicie i będzie stanowiła doskonałą ozdobę każdego wiosennego spotkania.

SENTIMENT to serwis inspirowany wspomnieniami z dzieciństwa, podróżami i ręcznie malowaną porcelaną babci! Zdobiące go motywy kwiatów w biało niebieskich tonacjach – zdecydowanie przywołują wyglądem wiosnę i zapraszają do wspólnego świętowania.

Serwis MAGIC GARDEN zaprojektowany w dwóch odsłonach kolorystycznych, białej i kolorowej – przepięknie zaprezentuje się podczas wiosennych spotkań w ogrodzie!

Elegancka porcelana VICTORIA to unikalny projekt, dekorowany  18 – karatowym złotem oraz subtelnym, wijący się niczym wstęga wzorem! Stanowi doskonały pomysł na majówkowe uroczystości! W oprawie odpowiednio dobranych dekoracji, świeżych, wiosennych kwiatów i delikatnych wstążeczek zaprezentuje się niezwykle lekko i subtelnie!

Serwis porcelanowy POLSKA 100 wykreowany z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będzie elegancko zdobił stół w czasie uroczystego obiadu podczas majówki, zwłaszcza 3 maja! Specjalnie zaprojektowany unikalny, ponadczasowy, owalny kształt oraz pełen wdzięku dekor z 18-karatowego złota i prawdziwej platyny to połączenie doskonałe!

CELEBRATION to luksusowa porcelana o lekko falistym kształcie, zdobiona prawdziwą platyną. W oprawie wiosennych kwiatów, wybornych dań i smakołyków będzie prezentować się bardzo dostojnie. Sprawdzi się na co dzień jak i od święta – również na majówkę!