Połączenie prostego skandynawskiego designu z rozkwieconym dekorem przenosi nas wprost do świata magicznych ogrodów. Dla wielbicieli klasycznej porcelany przygotowaliśmy drugą odsłonę serwisu – MAGIC GARDEN WHITE w odcieniach bieli i szarości. Perłowo-grafitowy motyw kwiatów na białej porcelanie zachwyca delikatnością i klasyką designu. To wspaniała baza do tworzenia własnych kompozycji aranżacyjnych na stole. Zastawa zdobiona prawdziwą platyną i subtelnym motywem kwiatów podkreśli elegancję wszystkich ważnych spotkań w gronie przyjaciół i bliskich.

Kwiatowe elementy widoczne na porcelanie sprawiają, iż całość prezentuje się niezwykle finezyjnie, kolorowo i elegancko. Połączenie barwnych dodatków i stonowanej bieli z szarością nadaje tej zastawie lekkości zachowując przy tym niezwykłą klasę, której nigdy nie brakuje projektom Fyrklövern. MAGIC GARDEN i MAGIC GARDEN WHITE prezentuje się niezwykle luksusowo i wytwornie na co dzień i od święta!

Każdy posiadacz tej niezwykłej zastawy stanie się designerem i udekoruje stół na swój ulubiony sposób. Możliwości jest nieskończenie wiele! Spokojna, wyważona biel, czy eksplozja kolorów, obrus jednolity lub pełen barw – w zależności od upodobań możemy wykreować własne, zachwycające dzieło sztuki! Dwie odsłony zastawy MAGIC GARDEN i MAGIC GARDEN WHITE od Fyrklövern to niezwykle inspirująca propozycja dla miłośników dekoracji i stołowych aranżacji! Sztuka dekorowania stołu nie ma przed nami tajemnic!

Partnerem projektu jest firma Magnor – jedna z największych hut szkła w Norwegii, działająca od 1896r.