Klasyczny, Kokosowy i Biały – uwielbiane przez Polaków M!chałki z Wawelu, to teraz po prostu M!, jeszcze smaczniejsze i pełne Dobrych Składników cukierki, w zupełnie nowej odsłonie. To także trzech dociekliwych redaktorów, którzy tworząc Redakcję M!, chcą przekazywać wyłącznie dobre wiadomości. Poznajcie ich!

M! jak M!chałki

Wszyscy znamy pyszne M!chałki z Wawelu. Te popularne cukierki w czekoladzie, to jedne z ulubionych słodyczy Polaków. Od teraz M!chałki zyskują totalnie nowe wcielenie. Zupełnie odmieniona linia cukierków M!, to oprócz oryginalnego symbolu, także całkiem unowocześnione opakowanie. Ale to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości. Teraz w M! znajduje się aż 26% orzeszków arachidowych! Poza tym wyłącznie Dobre Składniki, czyli zero barwników, sztucznych aromatów i substancji konserwujących.

M! mówią same za siebie

O to, co naprawdę istotne w nowej odsłonie M!chałków z Wawelu zapytaliśmy samych zainteresowanych. – W naszej paczce zwracamy szczególną uwagę na to, co każdy z nas ma w środku – wyznaje M!chałek Klasyczny. – Dlatego nasza nowa odsłona akcentuje Dobre Składniki, czyli aż 26% orzeszków i brak sztucznych dodatków – wtrąca M!chałek Biały, a Kokosowy dodaje: – Liczy się to, jak działamy na innych. Dla nas istotny jest pozytywny wpływ na otoczenie. Ale…  ja nie mogę się tak rozwijać, jest news na mieście, muszę już jeeeeeechaaaaać…! Tyle udało się nam dowiedzieć od przedstawicieli Redakcji M! Wiemy jednak, że już wkrótce o trójce adeptów sztuki dziennikarskiej będzie naprawdę głośno.

Trzy M!chałki, czyli najmniejsza redakcja na świecie

Świat potrzebuje dobrych wiadomości! Dlatego znane M!chałki – Klasyczny, Kokosowy i Biały – otrzymali specjalne zadanie. Od teraz stanowią najmniejszą redakcję świata – Redakcję M!, która codziennie będzie przekazywać nam same pozytywne wieści. Skład Redakcji M! nie mógł być lepszy! Połączenie znakomitego wieloletniego doświadczenia i tradycji, z młodzieńczą świeżością i nowoczesnym obliczem, gwarantuje wiele niezapomnianych przeżyć. Cała trójka stanowi idealnie zgraną paczkę.

Czerwony (M!chałek z Wawelu Klasyczny) to gwiazda Redakcji i niekwestionowany dziennikarski autorytet. Lata w branży pozwoliły mu wyrobić sobie renomę i… cięte pióro. Jest ceniony przede wszystkim za dobry smak i bogate wnętrze. To dżentelmen w każdym calu.

Niebieski (M!chałek z Wawelu Kokosowy) dla dobrego materiału może zrobić naprawdę wiele. Jest nieustraszony i nieugięty, dlatego nie uznaje odpowiedzi – „bez komentarza”. Żądny pozytywnej sensacji, zawsze z zapałem tropi afery. Jak nikt wyciąga dobre fakty na światło dzienne. Ma wiele uroku osobistego, a kobiety za nim przepadają!

Biały (M!chałek z Wawelu Biały) choć jest najmłodszy w zespole, już zdążył zyskać wielu fanów. Jego atutem jest szybkość i przebojowość. Nowoczesne trendy to jego działka. Jeśli tylko znajdzie dobry temat na materiał, błyskawicznie przystępuje do działania i dzieli się nim z innymi. Jego cel to uchwycić i umieścić każdą dobrą wiadomość w cyfrowym świecie.

Cała trójka nieustannie poszukuje gorących tematów na relację. Redakcja M! jest zawsze w centrum uwagi i tam, gdzie dzieje się coś dobrego. A może gdzieś już ich widziałeś? Zwykle pędzą przez miasto w poszukiwaniu pozytywnych news’ów. Wszystko to po to, by dowiedzieć się, co w świecie szeleści!

Choć niektórzy uważają, że są zbyt mali, to jednak nie ma imprezy, na której Redakcja M! przeszłaby niezauważona.Z pewnością jeszcze nie raz będzie o nich głośno. Bądźcie na bieżąco i śledźcie, co u nich, a z pewnością wyjdzie Wam to na dobre!

To, co dobre trzeba wspierać

Nowe M! to także intensywna kampania – spoty TV, najsilniejsze w historii marki wsparcie digital, nośniki outdoor, działania PR i materiały POS.

Za działania promocyjne odpowiedzialne są: strategia i kreacja – agencja Schulz Brand Friendly, animacja i spot TV – Pigeon Studio, TV – dom mediowy Mets, wsparcie PR i działania z influencerami: Garden of Words, zakup mediów digital: Novem, kampania OOH: AMS.

Link do spotu TV: https://youtu.be/hVkcXnkRo2Y