Kiedy poranek rozpoczyna się pośpiechem, ostatnie o czym myślisz to przygotowanie zdrowego i pożywnego posiłku. Codzienne rytuały, wypełniony od samego rana plan i… jest – chwila przerwy na drugie śniadanie! J To właśnie z myślą o niej przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny zdrowe przekąski bez konserwantów So Soft! HELIO Natura, które zapewnią Wam naturalne źródło energii na cały dzień, zarówno w szkole, jak i w pracy.

Miękkie i soczyste, jedyne takie! pełnowartościowe owoce suszone So Soft! świetnie smakują, a ich kolorowe opakowania tylko wzbudzają apetyt! 😉 Energetyczne przekąski HELIO idealnie zmieszczą się do plecaka, torebki, ale także w pudełku na drugie śniadanie, a bogaty wybór smaków urozmaici nam każdy dzień! Suszone figi, daktyle, morele, śliwki czy żurawina nasączona sokiem żurawinowym… z HELIO nie ma nudy! 😉 Jaki będzie twój wybór na środę, a jaki na piątek? Zaplanuj swój tydzień z HELIO, wybierz ulubioną przekąskę So Soft!, zapakuj do lunchboxa, a w przerwie pomiędzy lekcjami czy kolejnymi zadaniami w pracy- pozwól sobie na chwilę smacznej przyjemności z So good! owocami suszonymi! 🙂 Gwarantujemy, że będzie to… #SoDobryDzieńzHELIO !

 

PS. Czy wiesz, że zamieszczając w swoim lunchboxie pełnowartościowe przekąski z linii HELIO Natura dużo zyskujesz? Owoce suszone So Soft! wyróżniają się nie tylko naturalnie pysznym smakiem, ale i naturalnie dobrym składem bez konserwantów! Są bogatym źródłem błonnika pokarmowego, witamin, cennych wartości odżywczych, mikro i markoelementów, które pomogą uzupełnić energetyczne zapasy w ciągu dnia i dodadzą sił podczas zajęć i codziennych obowiązków.