Akwarium w naszym mieszkaniu jest nie tylko domem dla ryb, ale może stanowić efektowny element wystroju wnętrza. Nowa propozycja GLOSSY WHITE to niepowtarzalna dekoracja i ekskluzywny zestaw akwariowy w jednym. Dostosowany do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych akwarystów.

 

Szklana bryła

Zestawy GLOSSY WHITE to nowa propozycja firmy Aquael skierowana do wszystkich miłośników akwarystyki, dla których ważny jest także aspekt designerski akwarium. Nowatorskie rozwiązanie polega na zastosowaniu specjalnie podwyższonego zbiornika w połączeniu z pokrywą posiadającą wbudowane oświetlenie. Ściany akwarium zostały wykonane ze szkła typu „OPTI” o podwyższonej przejrzystości co daje nam wyjątkowy efekt jednolitej, szklanej bryły. Trwała, aluminiowa pokrywa z listwą w białym kolorze pozwala na dostosowanie akwarium do każdego rodzaju wnętrza – w stylu nowoczesnym, klasycznym czy skandynawskim. Zestaw GLOSSY WHITE to doskonałe dopełnienie naszego salonu, sypialny czy kuchni – oryginalny dodatek współczesnych przestrzeni prywatnych i użyteczności publicznej.

 

Ruchomy obraz

W pokrywach zestawów GLOSSY zastosowano nowoczesne oświetlenie LED COB, które zapewnia prawidłowy rozwój roślin. Pozwala to na zwiększeniu oszczędności, przy jednoczesnym zapewnieniu roślinom dodatkowej porcji dwutlenku węgla i substancji odżywczych. W skład zestawu wchodzą dwa energooszczędne moduły. W tylnej części pokrywy znajdują się otwory montażowe, które umożliwiają swobodne zainstalowanie dowolnego filtra kanistrowego i innych akcesoriów akwarystycznych. Podczas zakładania zbiorników roślinnych, należy starannie rozplanować ich rozmieszczenie. Z GLOSSY WHITE z łatwością zaaranżujemy akwarium tradycyjne, holenderskie, czy biotopowe – najwierniejsze odwzorowanie naturalnego środowiska. Zestawy GLOSSY WHITE są oferowane w trzech rozmiarach od 80 do 150 cm długości. Ich pojemność wynosi od 125 do 405 litrów. Uzupełnieniem zestawu jest biała szafka utrzymana w tym samym stylu. Szafki GLOSSY zostały wykonane z płyt o wysokim połysku, które razem z szafką tworzą elegancką, nowoczesną bryłę.