Model KBR 17122 to wysokiej klasy urządzenie, które z pewnością spełni oczekiwania kilkuosobowej rodziny. Dzięki przestronnemu wnętrzu oraz inteligentnej organizacji półek i szuflad zarówno chłodziarka, jak i zamrażarka pomieszczą duże ilości jedzenia.

Wygodne przechowywanie i łatwy montaż

Jednym z podstawowych parametrów, na które zwracamy uwagę podczas zakupu lodówki jest ilość dostępnego miejsca. To szczególnie ważne w przypadku kuchni o małym metrażu. W takim wnętrzu idealnie sprawdzi się nowa chłodziarko-zamrażarka marki KERNAU o łącznej pojemności aż 250 litrów netto. Cztery umiejętnie rozmieszczone półki, trzy szerokie balkoniki na drzwiach oraz dwie specjalne szuflady na warzywa stanowią gwarancję wygodnego przechowywania żywności. Udogodnieniem są także przezroczyste szuflady w zamrażarce. Dzięki optymalnym wymiarom, niewielkiej wadze i nóżkom z regulowaną wysokością montaż w zabudowie nie powinien sprawić najmniejszych problemów. Dużym ułatwieniem okażą się drzwi, które możemy zamontować zarówno po lewej, jak i prawej stronie. Urządzenie posiada również wbudowany termostat oraz elektronicznie sterowany wskaźnik temperatury. Umożliwia to precyzyjne ustawienie i utrzymanie temperatury wewnątrz, a tym samym daje pewność przechowywania świeżej żywności przez długi czas.

Komfortowo i ekologicznie

Rozmrażanie urządzenia zamontowanego w kuchennej szafie może wydawać się nie lada wyzwaniem. Decydując się na produkt marki KERNAU nie musimy się nad tym zastanawiać, bowiem posiada on opcję automatycznego odszraniania. Chłodziarko-zamrażarka KBR cechuje się również niskim zużyciem prądu, o czym świadczy klasa energetyczna A+. Wprowadzone rozwiązania pozwalają zaoszczędzić ponad 20% kosztów energii elektrycznej. Nie oznacza to zmniejszenia efektywności – urządzenie w niecałe 24h potrafi zamrozić 3 kg żywności, a w przypadku problemów z zasilaniem będzie spełniać swą funkcję jeszcze przez 11 godzin. Zaletą jest także oświetlenie LED, które nie tylko jest energooszczędne, ale też stanowi źródło światła o przyjemnej, ciepłej barwie.

 

Cena: ok. 1499zł

Gwarancja: 5 lat

Dane techniczne:

Wymiary (w/s/g) – 178,5 x 54 x 54 cm

Waga – 55 kg

Roczny pobór energii – 263 kWh

Max poziom hałasu 42 dB

Czynnik chłodniczy – R600A

Klasa energetyczna – A+

Liczba kompresorów – 1