Mieszkańcy Woli i Bemowa mogą mieć szczególne powody do zadowolenia, ponieważ po wielu latach do Wola Parku wraca lodowisko. Przy ślizgawce o powierzchni ponad 400 m kw. działać będzie wypożyczalnia oferująca 150 par łyżew oraz szatnia. Dzięki oświetleniu łyżwiarze będą mogli jeździć także po zmroku i zawsze przy akompaniamencie muzyki. Lodowisko będzie czynne do 29 lutego 2016 r.

W tegoroczne święta Wola Park kusi nie tylko szaleństwami na lodzie i ofertą prezentową, ale też wyjątkowymi świetlnymi atrakcjami. Na dziedzińcu przed Wola Parkiem stoi dziesięciometrowa choinka, która po zmroku rozbłyska trzema tysiącami światełek, a do głównego wejścia prowadzi świetlna promenada. Obok centrum, w Parku Ulricha, można spotkać trzymetrowe świetliste renifery i niedźwiedzie, a także bajkowe zające i wiewiórki. Dekoracje, w tym mieniące się refleksami gwiazdy, pojawiły się także wewnątrz centrum.

„W tym roku postanowiliśmy przygotować specjalne iluminacje, które cieszą oczy wszystkich mieszkańców Woli robiących u nas zakupy lub przechadzających się w pobliżu. Zależy nam, żeby dodały one dzielnicy świątecznego uroku” – powiedziała Emilia Szkudlarek, menadżer marketingu Centrum Handlowego Wola Park.

Atrakcje nie ominą też najmłodszych klientów centrum, którzy od 5 grudnia w dwa kolejne weekendy będą mogli odwiedzić nową Lodową Krainę, a w niej magiczne Gadające Drzewo opowiadające bajki. Dzieci będą mogły zrobić sobie także bezpłatne zdjęcia z Mikołajem.