Kolekcja urządzeń kuchennych Smart marki Franke to ciekawe rozwiązanie w dostępnej cenie i spójnym, uniwersalnym wzornictwie.

Produkty z linii Franke Smart nie tylko wyznaczają rytm gotowania, ale inspirują do poszukiwania nowych, kulinarnych wyzwań. Oferują pełne spektrum innowacji i udogodnień, a ich wzornictwo przyciąga uwagę, inspiruje, zapada w pamięć.

Piekarnik do zabudowy Franke z gamy Smart to pomysł na kuchnię pełną smaków, które eksplodują, gdy tylko im na to pozwolimy, gdy tylko wykorzystamy liczne funkcje z menu urządzenia. W zależności od modelu do dyspozycji mamy 6, 9 lub 12 funkcji, pojemność od 63 do 67 litrów. Blokada przed dziećmi i zawsze zimne drzwi piekarnika dzięki potrójnym przeszkleniom to najważniejsze atrybuty bezpieczeństwa. O czystość piekarnika idealnie dba program Aquaclean, który dostępny jest w modelach SM 86 i SM 66.

Piekarnik często pracuje w tandemie z kuchenką mikrofalową, która w wersji Smart nie służy jedynie do odgrzewania gotowych potraw, ale sprawdza się jako pełnozadaniowe urządzenie z funkcjami mikrofali oraz grilla. Elektroniczny programator i 8 automatycznych programów kuchenki Franke Smart FMW 250 pozwalają na doskonalenie umiejętności kulinarnych nawet dla najbardziej zapracowanych domowników.

Współczesne projekty kuchni, szczególnie kompaktowych rozmiarów wyróżnia raczej ascetyczne podejście do detali. Stalowy zlewozmywak wbudowywany Smart 651 lub Smart 611 wraz z baterią Smart Pull – Out Spray idealnie realizują te założenia. Jedno lub półtora komorowy zlewozmywak z ociekaczem oraz jednodźwigniowaateria z wyciąganą wylewką, z funkcją prysznica zapewniają komfort korzystania, za każdym razem.

Do kolekcji należy również okap Franke Evolution, który idealnie komponuje się z całą linią oraz płyta indukcyjna, której polska premiera odbędzie się już wkrótce.

Remont czy urządzanie nowego mieszkania zawsze oznaczają początek czegoś cudownego. Kolejne wyzwania powodują ciekawość i nakręcają do działania. Linia Smart to doskonałe rozwiązanie dla kuchni pełnej energii, gdzie najważniejsza jest luźna atmosfera i dobra zabawa. Wspólne gotowanie i jedzenie to bezcenne chwile, które warto celebrować, a sprytne urządzenia kuchenne mogą być w tym bardzo pomocne. Kuchnia Smart to przestrzeń tętniąca życiem, pełna ludzi, urzekających aromatów, smaków i miłości…nie tylko do jedzenia!

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.franke.pl