Monitory L27i, L24e i L22e to modele z matrycami odpowiednio 27-, 24- i 22-calowymi. Wszystkie zaprezentowane modele posiadają wyświetlacze o rozdzielczości Full HD (1920×1080). Dodatkowo L27i wyposażono w matrycę IPS z szerokimi kątami widzenia charakteryzującą się stabilnością kolorów oraz stałą ich temperaturą barwową, dzięki czemu obrazy wyświetlane na monitorze w pełni odpowiadają oryginalnym. Tym samym monitor oferuje najwyższą jakość obrazu podczas pracy i rozrywki.

Na znaczną poprawę komfortu odbioru wpływa także powłoka Anty-Glare, która redukuje niechciane odbicia światła. Ekran o wysokiej rozdzielczości i dużej powierzchni świetnie sprawdzi się podczas filmowych seansów czy intensywnej pracy na wysokich obrotach.

 

Bezkompromisowe wrażenia

Czas reakcji monitorów wynosi zaledwie 4 ms, co ucieszy zwłaszcza użytkowników grających w dynamiczne tytuły, a także fanów seriali na Netflixie. Wszystkie modele działają w technice AMD FreeSync, która pozwala wyeliminować rozrywanie obrazu (tearing) i zacięcia (stuttering). Z kolei odzwierciedlenie kolorów na poziomie 16,7 mln oraz kontrast wynoszący 1000:1 (w modelach L27i i L24e) oraz 3000:1 (w L22e) gwarantuje wyjątkowo nasycone barwy i głębokie czernie. Matryca podświetlana jest diodami WLED, a jej jasność na poziomie 250 nitów w połączeniu z wysoką rozdzielczością ekranu FHD zwiększają komfort pracy i rozrywki.

Bardzo smukłe ramki, których grubość wynosi zaledwie 2 mm, oprócz wyłączne walorów estetycznych oferują również możliwość ułożenia wielu monitorów w jeden panel. Wszystko to sprawia, że urządzenie idealnie wpasuje w każde otoczenie – bez względu czy jest to biurowy open space, czy domowe zacisze.

Nowoczesny design

Monitory z serii L zostały stworzone dla wszystkich trendsetterów, uwielbiających nowoczesny design i formę, która zachwyca. Ich ekran jest praktycznie bezramkowy, przez co powierzchnia oglądania sprawia wrażenie nieograniczonej. Samo urządzenie jest niezwykle smukłe. Klasa, minimalizm i forma, która wpisuje się w nowoczesne wzornictwo. Tak w prosty sposób można opisać serię L monitorów Lenovo.

Uniwersalna łączność

Na tylnym panelu umieszczono porty HDMI, VGA oraz złącze audio pozwalające na stworzenie idealnej kompozycji stanowiska pracy, przy jednoczesnym zachowaniu porządku. Seria L to także pokaz dbałości o szczegóły, czego wyrazem jest m.in. system zarządzania przewodami, który ukryje wystające kable. Nie mogło też zabraknąć zabezpieczającego przed kradzieżą gniazda Kensington.

Ochrona użytkownika

Monitory Lenovo otrzymały certyfikat bezpieczeństwa TÜV. Zastosowano w nich m.in. technologię Low Blue Light, chroniącą oczy przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła oraz Flicker Free, która redukuje migotanie obrazu. Dodatkowo wyświetlacz nie odbija promieni słonecznych, a obraz pozbawiony jest rozmytych, drażniących wzrok pikseli. Wszystko po to, aby dbać o bezpieczeństwo użytkowników.

Lenovo L27i, L24e oraz L22e to monitory oferujące jakość premium dopasowaną do lifestyle’u i zdrowia.

Dostępność

Monitory L27i, L24e oraz L22e dostępne są w sklepach Komputronik, Media Markt, RTV Euro AGD, Saturn oraz X-kom w cenie:

  • L27i – 799 zł
  • L24e – 549 zł
  • L22e – 449 zł