Krem BB  od Garnier to produkt bardzo dobrze znany polskim konsumentkom. Formuła pięć w jednym łączy w sobie rozświetlającą moc witaminy C oraz ujednolicające działanie pigmentów mineralnych. Innowacyjna kombinacja składników zapewnia nawilżenie skóry i zamaskowanie niedoskonałości, a jednocześnie tworzy wrażenie delikatnego makijażu. Dzięki temu uzyskujemy efekt pięknej, promiennej cery. W natychmiastowy sposób zmniejszamy widoczność przebarwień i nadajemy jej matowy wygląd.

 

W 2017 roku Garnier wzmocnił formułę kremów BB, dzięki temu produkt utrzymuje się przez cały dzień, aż do 12 godzin. Marka oferuje produkty dla trzech typów skóry: normalnej, tłustej i mieszanej oraz trądzikowej. Ostatni wariant produktu jest dostępny w ramach gamy Garnier Czysta Skóra.
Lekka, kremowa konsystencja idealnie się rozprowadza i natychmiast się wchłania, nie pozostawiając efektu tłustej skóry. Kremy BB od Garnier przystosowują się do koloru cery, a filtr SPF15 chroni przed działaniem promieni UV. Aby umożliwić uzyskanie idealnego efektu, Garnier ma w swojej ofercie kremy przystosowane do różnych odcieni karnacji – od bardzo jasnej do śniadej.

Sugerowana cena: 19,99 zł.