Remont łazienki to często duży wydatek, szczególnie, jak przerabiamy instalacje wodno- kanalizacyjne, montujemy nowy grzejnik, stawiamy nowe ścianki czy instalujemy nowe punkty oświetleniowe. Nie zawsze są jednak potrzebne tak drastyczne zmiany. Czasem wystarczą nowe, pojedyncze elementy, aby nadać łazience pożądanego charakteru. W końcu ma być ona nie tylko bardziej stylowa, ale dużo bardziej ergonomiczna i funkcjonalna od tej obecnej.

Najczęstszym problemem w polskich łazienkach jest brak przestrzeni. Aby zmaksymalizować miejsce w pomieszczeniu, warto zamienić wannę na prysznic. Nowoczesny brodzik z kabiną prysznicową to nie tylko wygodne, ale także praktyczne i estetyczne rozwiązanie. Przejrzyste szkło kabiny stworzy wrażenie lekkości, a technologia powłoki Glass Protect ułatwi utrzymanie jej w czystości. Hartowane szkło ścian kabiny zapewnia pełne bezpieczeństwo i pozwala na bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. Jednorazowa inwestycja w dobrej jakości kabinę prysznicową, to wybór, którego nie sposób pożałować. W asortymencie  firmy SANPLAST SA znaleźć można wiele kształtów i rozmiarów kabin, które można idealnie dopasować do każdego wnętrza, a dzięki minimalistycznej stylistyce współgrają one z dowolnym wystrojem łazienki. Nie tylko charakteryzują się one ciekawym designem, ale także spisują się świetnie w codziennym użytkowaniu. Stawiając na jakość, warto zdecydować się na kabinę, która spełni wszystkie nasze oczekiwania. I nie chodzi tylko o kwestię wymiarów, ale także nasze poczucie piękna. Także brodzik jest istotnym elementem wyposażenia. Zarówno w małych jak i nieco większych łazienkach doskonale prezentują się niskie brodziki, a w asortymencie Sanplast znaleźć można również brodziki w szerokiej gamie kolorystycznej. Może warto więc odejść o klasycznej łazienkowej bieli i postawić na grafitowy lub beżowy brodzik w kolorze płytek połogowych? Takie rozwiązanie optycznie powiększa przestrzeń oraz stwarza niebanalny efekt, który wyróżni naszą łazienkę i uczyni ją naprawdę wyjątkową.

„W ofercie firmy SANPAST, każdy znajdzie produkt dopasowany cenowo i wizualnie do swoich potrzeb. Kabiny prysznicowe obejmują, aż 9 różnych serii. Najczęściej wybierane są kabiny półokrągłe w kolorze srebrnym błyszczący z wypełnieniem z bezpiecznego szkła hartowanego o wzorze W15 oraz ze szkłem transparentnym. Powodem tego jest uniwersalność koloru profili kabiny oraz ich dopasowanie do większości wyposażenia łazienki”– podaje Robert Rachowski – Produkt Manager Sanplast SA.