Nadchodzące lato pełne będzie zwiewnych, kobiecych sukienek, które sprawdzą się zarówno w miejskich warunkach, jak i podczas letnich uroczystości. Królować będą delikatne barwy takie jak cytrynowy żółty, pudrowy róż oraz złamana biel. Printy przedstawiające zielone liście bananowca, kolorową dżunglę czy orientalne kwiaty i ptaki to propozycja dla kobiet, które lubią się wyróżniać nawet podczas lata spędzanego w mieście. Doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji będą dodatki, których również nie zabrakło w kolekcji. Tego lata będziemy nosić chusty w marokańskie wzory oraz wiklinowe torebki.

 

Niekwestionowanym hitem okazały się lniane, zwiewne spodnie w odcieniu beżu oraz sukienka w liście bananowca, która przyciągnęła uwagę damskiej części gości.

 

Męską kolekcję stanowiły lniane garnitury oraz letnie koszule w naturalnych odcieniach beżu, szarości i błękitu. Szorty z kieszeniami kargo, t-shirty w architektoniczne motywy czy koszule z podpinanymi rękawami to propozycja dla fanów szalonych, wakacyjnych podróży. Dominują odcienie khaki, miodowy żółty oraz pomarańcz dzięki, którym z łatwością można stworzyć nieformalny, letni look.

 

Wyjątkową atrakcją na wydarzeniu była możliwość spersonalizowania t-shirtów przy pomocy patchy o oryginalnych wzorach i kolorach.

 

Letnia kolekcja Top Secret będzie trafiała do sklepów sukcesywnie od kwietnia.